Головна Цікаво Кращі ціни на імпортні тонометри

Кращі ціни на імпортні тонометри

184
0

Гіпертонія і гіпотонія – одні з найпоширеніших захворювань на землі. Саме порушення в роботі серцево-судинної системи є частою причиною інфарктів, інсультів і навіть летального результату. До змін в показниках кров’яного тиску призводять різні фактори:

 • малорухливий спосіб життя (гіподинамія);
 • неправильне харчування;
 • ожиріння;
 • підвищені психоемоційні і фізичні навантаження;
 • часті стреси;
 • спадковість.

Якщо виникла необхідність регулярно відслідковувати показники артеріального тиску, варто купити якісний і надійний тонометр. Багато покупців стикаються з проблемою вибору приладу зважаючи на великий асортименту на ринку. Кращі ціни на імпортні тономерти пропонує інтернет-магазин «Лінія здоров’я». На нашому сайті lz.zp.ua ви знайдете моделі різних видів і фірм-виробників. Ми працюємо тільки з відомими брендами і пропонуємо до продажу надійні і точні апарати, які вже довели свої переваги.

Критерії вибору кращого тонометра

Щоб прилад справлявся зі своїми функціями і довго працював, до вибору апарату необхідно підійти максимально відповідально. Від точності вимірювань тонометра буде залежати правильність лікування, а значить, самопочуття і загальний стан здоров’я.

При виборі апарату необхідно керуватися наступними критеріями:

 • частота вимірювань артеріального тиску;
 • характер основного захворювання;
 • вміння правильно використовувати конкретний тип тонометра (далеко не всі
 • пацієнти можуть користуватися механічними або напівавтоматичними пристроями);
 • наявність додаткових функцій (визначення пульсу, аритмії, наявність вбудованої пам’яті і т. п.);
 • ціна.

Всі представлені в каталозі інтернет-магазину «Лінія здоров’я» апарати діляться на електронні та механічні. За способом кріплення манжети тонометри бувають на плече або на зап’ясті, список яких ви можете побачити тут.

Наш інтернет-магазин – це не тільки кращі імпортні тонометри відомих брендів, а також доступні ціни від виробника. Ми працюємо з мінімальними націнками і робимо все можливе, щоб якісна медтехніка була доступною для пересічного покупця. Для нас надзвичайно важливо допомогти людям підібрати і купити надійний тонометр, який прослужить не один рік, з максимальною користю і вигодою для клієнта.

Зручна система навігації по сайту lz.zp.ua і каталог тонометрів дозволить вибрати кращий апарат за параметрами і заданим характеристикам. Саме тому купити апарат для вимірювання артеріального тиску будинку, на роботі або в дорозі не складе ніяких труднощів. У нас ви зможете купити механічні, автоматичні і напівавтоматичні тонометри в Києві або з доставкою в будь-який регіон країни.

Перед тим, як зробити покупку, слід не тільки вивчити відгуки в інтернеті, а також порадитися з лікарем. Саме він врахує особливості вашого захворювання, вік, якість слуху і зору і порекомендує прилад, який забезпечить максимально достовірними вимірами.

Ще ніколи купити тонометри з каталогу https://lz.zp.ua/dlya-doma/tonometry/ за цінами виробника не було так просто. Всього кілька кліків мишкою і потрібний апарат для контролю артеріального тиску буде упакований і відправлений за вказаною вам адресою будь-якою кур’єрською службою або транспортною компанією.