Головна Цікаво Лічильники електроенергії НІК – якими вони бувають

Лічильники електроенергії НІК – якими вони бувають

155
0

Широке використання електроенергії призводить до необхідності розробки пристроїв, які контролюють цей процес і які враховують обсяги споживання на певних об’єктах. Сучасні електролічильники НІК випускаються в широкому асортименті, відрізняються характеристиками і особливостями застосування. Можуть використовуватися для промислових об’єктів, будівель, окремих кабінетів, в побуті.

Всі моделі електролічильників сертифіковані, відповідають нормативним вимогам наглядових органів.

Які бувають лічильники електроенергії NIK

Випускаються промисловістю пристрої дозволяють здійснювати облік споживаної електроенергії в умовах мережі змінного або постійного струму. В якості одиниць виміру застосовуються А / ч або кВт / год.

Лічильники електроенергії НІК випускаються в таких варіантах:

  • Однофазні – вимірюють активну енергію по класу точності 1,0 в двопровідних колах, струм змінний. Номінальна напруга 220 В, частота 50 Гц, номінальна сила струму 5 А, максимальна – 40-80 А в залежності від виконання.
  • Трифазні – забезпечують вимір активної і реактивної енергії за різними класами точності. Застосовуються в трьохпровідних і чотирьох провідних ланцюгах.
  • Номінальна напруга – в залежності від виконання, зокрема 380 В, частота 50 Гц, номінальна сила струму 5 А, максимальна може досягати 10-120 А в залежності від виконання.

Найсучасніші моделі забезпечені можливістю віддаленого зчитування показників витрати електроенергії.

Особливості лічильників

За ступенем захисту ці пристрої відносяться до класу IP54, мають кількість розрядів лічильного механізму 6 + 2 і тривалий міжповірочний інтервал.

Використання лічильників допускається в діапазоні температур від -30 градусів до +55 градусів, зберігання – від -40 градусів до +70 градусів.

Зручність зняття показань забезпечується наявністю прозорого кожуха.

Правильний вибір лічильника для певної галузі використання крім кількості фаз і класу точності повинен враховувати також чутливість приладу, потужність. Важливо, що ці пристрої характеризуються малим власним споживанням.

Де вигідно купити лічильник електроенергії НІК

Інтернет-магазин VSE-E пропонує великий вибір моделей лічильника електроенергії NIK, розрахованих на різні максимальні струми. З визначенням відповідної для вас моделі допоможуть менеджери магазину.