Головна Цікаво Культиватор причіпний – основні технічні характеристики

Культиватор причіпний – основні технічні характеристики

231
0

Для ефективної і якісної обробки грунту практично кожному аграрному господарству потрібен причіпний культиватор, наприклад, такий https://boguslav.ua/produkcziya/kultivatory/. У стандартний перелік можливостей такої техніки входить не тільки передпосівна і пропашная міжрядний обробіток, вирівнювання ґрунтів і парів, а й розпушування, підгортання.

Сільськогосподарська техніка цього типу дозволяє в найкоротші терміни і з невеликими затратами обробити великі ділянки землі. При необхідності така обробка може поєднуватися з роботами по підгодівлі або зволоженню грунтів, а культиватор – переобладнаний під інші завдання.

Однією з найважливіших характеристик культиватора причіпного є універсальність. Він може виконувати основну, безвідвальну обробку грунту і внесення рідких добрив. Об’єднання двох різнотипних операцій дозволяє не тільки заощадити час, але і зменшити експлуатаційні витрати, витрати палива.

Основним робочим елементом машин цього виду є розпушувальні лапи. Залежно від виконуваних робіт, типу грунтів або рельєфу розрізняють три основних види лап:

– стандартні. Використовуються для розпушування грунтів на глибину 25-30 см;

– пружинні. Застосовують для неглибокого розпушування (15 см) і видалення бур’янів;

– на паралеллограмних підвісках. В основному використовуються для складних ділянок.

У звичайному виконанні культиватор підвісний представляє раму на колесах, на якій розташовані гряди. До них кріпляться розпушувальні лапи, причому кріплення обов’язково передбачає швидке зняття і заміну.

Для внесення рідких добрив машина обов’язково комплектується насосом і системою подають трубок. Деякі моделі, наприклад культиватори причіпні КУ-6,2А виробництва ПрАТ «Богуславська сільгосптехніка» мають ряд ефективних доповнень підвищують продуктивність і заощаджують витрата: бак на 5 куб.м, відцентровий насос виробництва США, антикорозійне покриття та захист від протікань. Для рівномірного і економного внесення добрив використовуються форсунки з калібруванням. Щоб уникнути забивання подають трубок в системі обов’язково підтримується тиск в 4-6 атм.

При виборі агрегату необхідно врахувати його продуктивність (га / год), робочу швидкість, обсяг бака для рідких добрив, глибину обробки і внесення, а так само кількість робочих елементів і можливість переобладнання під інші завдання.