Головна Цікаво Квіти другові або подружці – які вони?

Квіти другові або подружці – які вони?

204
0

Кожна людина на протязі свого життєвого шляху зустрічає багато різних людей. Одні просто безвісти проходять повз, інші на деякий час затримуються поруч, але є серед них і ті, які стають вірними та надійними друзями. І як для будь-якої іншої людини, для них також важливі приємні подарунки, сюрпризи та презенти. Привітати свого друга, підкреслити своє трепетне ставлення допоможуть квіти – наші тендітні та ніжні супутники життя.

Флористи інтернет-магазину «Flower IF» поділилися деякими рекомендаціями щодо вибору букета для друга, подруги. Дружній букет значно відрізняється від романтичного, всім нам буде корисно дізнатися про ці нюанси.

Що подарувати дорогій людині?

Як відомо, кожна квітка має свою символіку, і може розповісти багато цікавого одержувачу про дарувальника. Деякі рослини можуть бути зовсім недоречними. Наприклад, хлопцю не варто підносити білі або червоні троянди, оскільки вони означатимуть пристрасні почуття та беззавітне кохання. Винятком є важливі дати – ювілей або день народження. У такому разі ці кольори символізуватимуть повагу, вдячність, урочистість. Універсальними варіантами для різних приводів можуть бути такі квіти:

  • іриси – вони означають дружні міцні стосунки та відданість своєму товаришеві, також такий букет буде виглядати дуже стильно;
  • тюльпани – вони завжди нагадуватимуть про початок дружби, символізуючи весну, довірливість та теплоту спілкування;
  • гербери – ці яскраві сонячні квіти завжди привносять нотку позитиву, підвищують настрій і просто ідеально виглядають як у жіночих, так і в чоловічих букетах;
  • ромашки чи волошки – допомагають налаштувати на легкий лад, комфортне спілкування, довірчу розмову;
  • гвоздики – їх можна дарувати чоловікам до будь-якої події – на день народження, ювілей, професійне свято.

Розмір букета у таких ситуаціях не має жодного значення. Хорошим друзям можна подарувати як розкішну ВІП-композицію, так і маленьку симпатичну бутоньєрку. Головне, щоб цей подарунок був піднесений від щирого серця, і відповідав характеру та настрою вашого друга чи подруги.

В Івано-Франківську можна замовити букет з доставкою додому на сайті https://flower.if.ua/ Радувати близьких та друзів так легко!