Головна Цікаво Main Аcademy: комплексне навчання у академії ІТ-технологій

Main Аcademy: комплексне навчання у академії ІТ-технологій

92
0

Робота у сфері ІТ-технологій вважається однією з найприбутковіших на ринку праці. Щороку тисячі молодих людей вирішують шукати свій шлях у програмуванні, web-розробках, створенні мобільних додатків та інших напрямках комп’ютерних технологій. Академія Main Аcademy https://mainacademy.ua/ua/ пропонує курси для новачків та досвідчених фахівців для підвищення кваліфікації.

Переваги навчання Main Аcademy

Академія сучасних професій Main Аcademy пропонує опанувати 12 спеціальностей у галузі IT-технологій. Навчання проходить у двох форматах: офлайн (філії розташовані у Києві, Вінниці, Запоріжжі, Тернополі, Одесі) та онлайн (навчатися можна з будь-якої точки України та світу). Партнерами компанії стали більш ніж 350 компаній, які працюють у галузі комп’ютерних технологій.

Незалежно від формату навчання, академія дотримується єдиного стандарту викладання, використовує однакові матеріали та побудову занять. Навчальні програми опираються на міжнародні стандарти, відповідно до яких визначаються необхідні навички та вміння фахівців галузі IT. Такий підхід до навчального процесу та практичних завдань дозволяє студентам стати спеціалістом у своєму напрямку та гарантовано отримати роботу.

У якості інструкторів академія залучає провідних експертів, які працюють в українських та міжнародних компаніях. Компанія Main Аcademy пропонує одне безкоштовне заняття. Таким чином студент може оцінити зручність формату навчання, особливості подачі матеріалу тощо.

Які курси для новачків пропонує Main Аcademy

За комп’ютерними технологіями стоїть наше майбутнє. Галузь так стрімко змінюється та трансформується, що спеціалісти ІТ-технологій повинні постійно йти в ногу з новаціями. Та все ж охочі працювати у цій царині повинні починати з малого. Саме тому Main Аcademy пропонує кілька напрямків курсів для новачків.

  • Basics System Administration. Базовий курс навчання на системного адміністратора. Навчання дозволить увійти у сферу ІТ без поглибленого вивчення програмування.
  • QA Manual. Курс дозволяє опанувати професію тестувальника з нуля та вибудувати вдалу кар’єру.
  • Full Stack Developer. Навчання дає можливість вивчити web-розробку в повній мірі без попередньої підготовки.
  • Data Science. Курс дозволяє навчитися аналізувати дані за допомогою мови Python та включає теоретичну і практичну частини.
  • Front-End+React Курс розроблений, щоб опановувати затребувані мови програмування (HTML, CSS, HTML5, CSS3, JavaScript та ін.).

Записатися на навчання можна на сайті або за контактними номерами телефонів. Додаткові консультації надають у реальному часі на офіційному сайті Main Аcademy.