Головна Цікаво Amel Dental Clinic: новий рівень якості стоматології в Україні

Amel Dental Clinic: новий рівень якості стоматології в Україні

54
0

Відвідування стоматолога належить до базових потреб людини. Пацієнти, які мають проблеми з зубами, змушені частіше звертатися до стоматологів. У таких людей виникає потреба пошуку надійного медичного центру. Тому зубна клініка Amel Dental Clini приємно здивує високою якістю послуг, сучасним обладнанням та новітнім підходом до методів лікування.

Які послуги надає клініка Amel Dental Clinic

Сучасна стоматологія, якою ми її знаємо сьогодні, розпочала розвиватися у 19 столітті. Та такого прогресу, який ми спостерігаємо у лікуванні зубів сьогодні, ще не було в історії. Проте медицина й далі розвивається та удосконалює методи лікарської практики.

Центр Amel Dental Clinic входить у десятку найкращих стоматологій світу. Отримати якісну медичну допомогу можуть жителі Дніпра. У комплекс послуг клініки входить:

  • Лікування зубів. Маніпуляції проходять із застосуванням сучасного знеболювального, в тому числі садації.
  • Хірургія. Клініка виконує процедури стоматологічної хірургії будь-якої складності.
  • Протезування. Повне відтворення зубів, незалежно від ступеня ушкодження тканин. Відновлення жувальної та естетичної функції.
  • Ортодонтія. Зміна прикусу. Для підбору систем відновлення використовують 3D-моделювання та віртуальне планування.
  • Дитяча стоматологія. Спеціалісти використовують найсучасніші безболісні методики лікування зубів у наймолодших пацієнтів. Стоматологи мають досвід роботи з дітьми, вміють заспокоїти їх та уникнути виникнення фобій.

Первинний прийом розпочинається з повного огляду та діагностики ротової порожнини. Фахівці здійснюють маніпуляції різної складності. Дії спеціалістів спрямовані на досягненні бажаного результату.

Реставрація зубів від клініки Amel Dental Clinic

Зуб може деформуватися та пошкодитися внаслідок травми. У таких випадках потрібна процедура реставрації. Вона включає нарощування передніх зубів. Маніпуляції допоможуть повністю відновити зубний ряд. Показанням до реставрації є ураження тканин зуба внаслідок дії карієсу, природніх дефектів, пошкодження коронки внаслідок травми.

Реставраційна стоматологія використовує два методи відновлення зубів: прямий та непрямий. При першому відновлювальні роботи проводяться на безпосередній ділянці ураження зуба. Застосовуються фотополімери для реконструкції пошкодженої частини коронки.

Непрямий спосіб включає виготовлення коронки, вкладок, встановлення імпланту. Для проведення реставрації потрібно кілька відвідувань стоматолога. Записатися на прийом можна на сайті клініки.