Головна Цікаво Маркетплейс – що потрібно знати і як купувати товар

Маркетплейс – що потрібно знати і як купувати товар

91
0

Впровадження систем автоматизації технологічних процесів вимагає наявності таких елементів обладнання, як контрольно-вимірювальні прилади. Ці прилади можуть працювати в будь-якому середовищі, будь то вода, рідини будь-якої в’язкості, нафтопродукти, газ або сипучі речовини. З їх допомогою вирішуються такі важливі завдання, як вимір і регулювання тиску, рівня, витрати, щільності, температури. Проводиться газоаналізу і аналіз рH, а також контроль, управління і збір даних. Які саме пристрої допомагають у вирішенні вищеописаних завдань? Розглянемо далі.

Які контрольно-вимірювальні прилади найчастіше використовують?

Автоматизація технологічних процесів – складне завдання, але їй з успіхом допомагають у цьому ряд приладів. Наприклад, цифрові датчики температури (аналогові перетворювачі) не тільки вимірюють саму температуру, але і регулюють тиск і витрата. Датчики вміють перетворювати сигнал, для того щоб він передавався швидко і надійно.

Не менш функціональними є, наприклад, і витратоміри. Це датчікі- перетворювачі тиску, що вимірюють температуру і витрата за допомогою особливо чутливих кремнієвих елементів. Прилади можуть вимірювати витрату як газоподібної, так і рідкого середовища.

Якісно працюють і надійно вимірюють рідини, нафтопродукти, газ, пар і інше середовище ротаметри. Пристрій передбачає мінімальні втрати тиску і мале енергоспоживання, до того ж, може виконувати всі свої функції при високої турбулентності і низької проникності.

Прилади для автоматизації виробництва включають в себе і рівнеміри. Це пристрої, що дозволяють безперервно вимірювати рівень середовища під час робочого процесу. Рівнеміри мають варіації конструкцій широкого діапазону і можуть бути радарними, мікрохвильовими, ємнісними або ультразвуковими. У назвах конфігурацій закладений метод, який використовується при вимірюванні.