Головна Цікаво Майбутнє короткотермінових кредитів

Майбутнє короткотермінових кредитів

131
0

Короткострокові кредити останнім часом стали досить популярною темою для обговорень як серед законодавців, так і серед звичайних українців. Короткотермінові кредити надзвичайно популярні в Україні, особливо серед тих, хто має складнощі з отриманням кредитів у звичайних кредиторів, як-то банки, чи кредитні спілки. Дехто користується такими видами кредитування у зв’язку із затримкою заробітної платні, дехто – для оплати комунальних послуг, чи вирішення питань пов’язаних із незапланованими фінансовими тратами (ремонт автомобіля, лікування, відпустка тощо).

Державне регулювання

Незважаючи на високу популярність короткотермінових кредитів не тільки в Україні, а й в світі, нерідко такий вид кредитування підпадає під державне регулювання. Багато держав по-своєму бачать принцип короткотермінового кредитування, а саме тому на власний розсуд визначають параметри такого кредитування.

Уряд деяких держав взагалі визнав короткотермінові кредити незаконними та заборонив їх надання та використання на своїй території, що дивно, адже в такому випадку звичайні споживачі будуть вимушені звертатись за послугою кредитування під заставу нерухомості чи іншого майна.

Зважаючи на це, а також на загальну незадоволеність населення такими заборонами, слід очікувати останнім часом не заборону, а спробу регулювання короткотермінового кредитування. Скоріш за все будуть встановлені ліміти по загальним сумам кредиту та відсотковим ставкам. Не менш вірогідним є припущення, що державою можуть бути введені обмеження по критеріям узгодження заявок на отримання кредиту, а саме відбір по платоспроможності, працевлаштуванні, чи іншим параметрам.

Реакція банківських установ

Зважаючи на те, що вже зараз користувачі короткотермінових кредитів, вирізняють їх в першу чергу по зручності отримання та доступності, банки повинні проаналізувати ситуацію на ринку кредитів, та зробити висновки, щодо власних пропозицій. Можливість отримати кредит без довідки про доходи, не підписуючи паперової договірної документації та не виходячи з дому, найближчим часом стане опцією, яку пропонуватимуть більшість банків.

Конкурування банків та кредитних організацій призведе до того, що звичайному споживачу пропонуватимуться все більш вигідні умови кредитування, на додачу доповнені бонусами, знижками та подарунками. Крім того умови кредитування стануть біль прозорими та зрозумілими, щоб охопити весь ринок, незважаючи на освіченість та вік користувача. Найближчим часом почнуть все більше розвиватись онлайн сервіси для користувачів кредиту: онлайн кабінети, калькулятор виплати кредиту, нагадування та багато інших.

Порівняти кредитні пропозиції від різних організацій, оцінити їх переваги (як наприклад на сайті, https://credit24h.in.ua/credit-offers/short-term-loans/moneyveo/) дозволять спеціальні сервіси, розвиток як не змісить чекати.