Головна Право У вантажному авто митники у пункті пропуску «Рава-Руська» виявили сигарети

У вантажному авто митники у пункті пропуску «Рава-Руська» виявили сигарети

202
0

Службовий собака виявив сховок з сигаретами

Сьогодні вночі у пункті пропуску «Рава-Руська» працівники Львівської митниці ДФС викрили спробу незаконного переміщення понад 2,5 тис. пачок сигарет.

Водій, 58-річний мешканець Запорізької області, прибув у пункт пропуску ватажним автомобілем «MAN» з напівпричепом. До митного контролю подав товаросупровідні документи, згідно з якими він перевозив 17 безшовних стальних труб для трубопроводів у Німеччину.

Під час огляду транспортного засобу спрацював службовий собака, тому автомобіль було скеровано у спеціально відведене місце для поглибленого огляду. Там у трьох із сімнадцяти труб в передній частині напівпричепа було виявлено 2 632 пачки сигарет, вартість яких 92 371,68 грн. Сигарети водій визнав своєю власністю.

Так, вчинено дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням способів, що утруднюють виявлення таких товарів .

За ознаками ч.1 ст. 483 Митного кодексу України складено протокол про порушення митних правил. Сигарети вилучено. Справу скерують до суду.