Головна Цікаво Медтехніка в Києві – де купити

Медтехніка в Києві – де купити

36
0

Насичений ритм життя, часті стреси, малорухливість, неправильне харчування стають причинами погіршення здоров’я українських громадян. Магазин Медтехніка Ортосалон пропонує широкий вибір техніки та супутніх товарів для запобігання та профілактики багатьох хвороб. В асортименті засоби провідних світових виробників за доступними цінами. Продавці зможуть допомогти з вибором необхідного обладнання у телефонному режимі та під час живої консультації у магазині.

Товари та послуги від магазину Медтехніка Ортосалон

Магазин пропонує обладнання, широкий спектр медичних та супутніх товарів, якими можна користуватися у лікарні та вдома. Компанія реалізовує товари лише відомих торгових марок, які зарекомендували себе надійними виробниками медичної техніки. Відвідавши салон, можна:

  • Придбати техніку для лікарні та дому. В наявності небулайзери, стаціонарні та переносні електрокардіографи, мікроскопи, масажні столи, медичні меблі, кисневі концентратори.
  • Купити товари для реабілітації. Є можливість вибрати з великого переліку засобів для відновлення організму після отриманих травм чи операцій. В асортименті бандажі, матеріали для перев’язок, милиці, візки для пересування, ортези, ліжка, що регулюють кут нахилу та ін.
  • Замовити ортопедичні товари для дорослих та дітей. В магазині є можливість придбати готове ортопедичне взуття та устілки, або замовити виготовлення під індивідуальний розмір. Також Медтехніка пропонує ортопедичні матраци та подушки, за допомогою яких хребет займає правильне положення для сну, що допомагає у профілактиці захворювань опорно-рухового апарату.
  • Вибрати компресійні вироби. Медтехніка забезпечена великим асортиментом товарів, що сприяють у лікуванні варикозу, допомагають налагодити правильний кровообіг, знизити набряклість кінцівок. Компресійні засоби зможуть підібрати для жінок та чоловіків.

Переваги магазину Медтехніка Ортосалон

Мережа магазинів знаходиться у м. Київ. Це просторі салони з величезним асортиментом товарів для здоров’я. Консультації надають досвідчені працівники з медичною освітою. Всі консультації щодо вибору обладнання, застосування техніки, рекомендації по догляду надають безкоштовно. У деяких магазинах працює лікар-ортопед, який зможе провести комп’ютерну діагностику стоп та допоможе з вибором ортопедичних товарів.

Проглянути технічні характеристики товарів та ціни просто на сайті. Магазин доставляє техніку по Київській області та у великі міста України. Лояльні ціни та можливість замовити рідкісне обладнання допомогли Медтехніці завоювати довіру покупців.