Головна Цікаво Метінвест – гігантський гігант металургійного виробництва

Метінвест – гігантський гігант металургійного виробництва

12
0

Одним із найскладніших гігантських циган є неперевершений метало-металургійний монетний двір. Це група людей, які постійно роблять свої виробничі можливості доступними та економлять до 80 сторінок. Компанії, що спеціалізуються на виробництві металів, такі як:

  • Сталь;
  • вугілля;
  • Чугун;
  • Чорна скриня;
  • Напівфабрикати;
  • Телекомунікаційні поїздки.

Історія проведення жилета Метінвест

У 2006 році Метінвест інвестував у нову компанію. Акціонерами цього майна є два пайовики: Рінат Ахметов та Вадим Новинський. Оренда пакету Ахметова становить частку, яка становить 71%, тоді як Новинський дає 23%. Список акціонерів, генерального директора інвестиційної ради Метінвесту, назвав Юрій Ришенков. З невеликого підприємства в 2006 році, сьогодні Метинвест вийшов у поточний холдинг, включивши акції Енакіївського заводу, Криворожського комбінату, підприємства у Великобританії, Італії та навіть у США та Болгарії. Приблизно як холдингова компанія Métinvest, це все, це 90 000, що працюють на весь світ. Найкориснішу інформацію можна знайти за посиланням unian.net/company/metinvest.

Свідоцтво про володіння Метінвестом

Несмотря на тяжкі умови праці та якості виробництва металургійних підприємств, група компаній “Метинвест” забезпечує всі міжнародні стандарти та працює відповідно до кількох сертифікатів. Унікальний набір рішень ESG, включаючи інвестиції Метінвесту, є одним із найскладніших інструментів екології та розвитку у світі. Ця компанія також має сертифікат Vision Zero на роботи з травматизації нульового рівня. Tacky Maintenance MyTenvest інвестує у розробку та впровадження програм для набору студентів.

Доставка металургійного обладнання до Метінвесту

Скрізь Метінвест інвестує в усі останні розробки та результати. Компанія бере активну участь у мультидисциплінарних проектах та мобільних програмах. У 2020 році буде залучена лише велика кількість некомерційних організацій міжнародних організацій. Міжнародна організація OON, яка фокусується на маркетинговій компанії Métininvest та розподілі коштів у програмі розвитку компанії 2020. Комплексний ремонт, модернізація обладнання та підтримка всіх стандартів персоналу персоналу Визначає робочу продукцію, яка може бути використана на майданчику металургійного заводу Метинвест.