Головна Цікаво MinnimК: світ унікального джинсового одягу

MinnimК: світ унікального джинсового одягу

12
0

Джинс спочатку використовували як тканину для пошиття робочого одягу. Знадобилося небагато часу, аби модники зрозуміли, що денім не лише зручний і довговічний, а й має красивий вигляд. Тож згодом ринки заполонили джинсові вироби. Бажаючи здешевити виробництво, фабрики часто використовують неякісні тканини. Придбати оригінальні фірмові речі можливо, якщо знати, де їх шукати. Магазин Minnim — це цілий світ актуального джинсового одягу поза часом.

Чим особливий джинсовий одяг від Minnim

Справжні цінителі якісного деніму просто повинні прогулятися між віртуальними полицями фірмового магазину. Головна філософія бренду — це якість та стиль за межами одного тренду. У Minnim джинсовий одяг класичного мінімалістичного дизайну, який можна носити кілька років. Таке рішення буде до вподоби тим, хто не прагне гнатися за модою, яка доволі таки примхлива пані. У магазині можливо знайти одяг, який ідеально сяде по фігурі, буде чудово пасувати до багатьох речей у гардеробі та не втратить привабливого вигляду протягом кількох років активної експлуатації.

Виробник Minnim робить ставку на класиці, адже вона ніколи не старіє та завжди залишається актуальною. У каталозі лінійка одягу власного виробництва. Серед кожної категорії можна знайти базові речі: штани, куртки, шорти, сарафани, рюкзаки. З таким предметом гардеробу вдасться створити робочий look чи міський образ.

Унікальність одягу Minnim не лише у виборі моделей. Продукція відрізняється від схожої на ринку, адже компанія:

  • Виявляє справжню любов до деніму. Виробництво націлене не на масового споживача, а на тих, то поділяє думку та захват Minnim стосовно цього матеріалу.
  • Процес створення одягу відбувається вручну, і до справи залучають найкращих майстрів.
  • Товари можна придбати безпосередньо у шоурумах, розташованих у великих містах, або купити у інтернет-магазині.
  • Налагоджена чітка система комунікації з покупцями, швидко приймаються до розгляду пропозиції від клієнтів.

Зручна навігація сайту дозволяє швидко знайти необхідний товар. Доставка здійснюється по всій країні компанією «Нова Пошта». При покупці одягу від 1600 грн доставка кур’єрською службою безкоштовна.

Якщо джинсовий одяг — то Minnim

На ринку представлені сотні брендів джинсового одягу, та непросто відшукати саме той, який відповідатиме всім очікуванням. Моделі Minnim відрізняються універсальністю: з ними можна створювати різноманітні образи. Для пошиття одягу використовують якісний денім німецького виробництва. Середній термін, на який розрахована експлуатація одягу — 8 сезонів. У кожній моделі поєднується естетика та практичність.