Головна Цікаво На що звертають увагу роботодавці в резюме?

На що звертають увагу роботодавці в резюме?

344
0

Власне все, що ви пишете в своєму резюме, призначене саме для роботодавців. Важливо не тільки скласти правильно резюме, а й комусь його показати, та отримати незалежну оцінку того, наскільки ваша анкета відповідає вакантній посаді. Саме відповідність резюме бажаній посаді найбільше впливає на рішення роботодавця, стосовно вашої кандидатури. Тому давайте коротко розберемо, на що в резюме звертають увагу роботодавці в першу чергу.

Сфера діяльності: IT-технології, програмування.

Оцінюють: на початкові позиції – якість освіти. На більш відповідальні посади – кваліфікація і попередні проекти. Наявність сертифікатів і дипломів – не так важлива, тому що не відображає дійсних знань.

Сфера діяльності: дизайн.

Оцінюють: чи вміє кандидат виокремлювати головне – це може показати стислість і читабельність резюме. Плюсом будуть – рекомендації, інформація про пройдені тренінги, вміння працювати в команді, це важливо – тому уважно читають пункт особисті якості, хобі.

Сфера діяльності: консалтинг.

Оцінюють: в першу чергу – професійний досвід, не люблять перевантажені описом особистих якостей і захоплень резюме, вітають – опис реалізованих проектів та результатів, часта зміна місць роботи – скоріше мінус кандидату, що демонструє нестабільність.

Сфера діяльності: нерухомість.

Оцінюють: найважливіше – особисті якості, тому резюме читають від низу до верху. Освіта тут ролі не грає, тому що останнім часом досить часто ріелторами стають випускники різних факультетів.

Сфера діяльності: страхування.

Оцінюють: зміна місця роботи або виду діяльності – не частіше ніж раз в 4-5 років, найменше увагу звертають на сімейний стан, скоріше навпаки жінка з дітьми має додатковий стимул для побудови кар’єри.

Сфера діяльності: фінанси.

Оцінюють: на початкові позиції важлива – освіта, профіль і статус. Для кандидатів з досвідом – опис функціональних обов’язків на останньому місці роботи, особисті якості також дуже важливі, які написані не під копірку, а відображають індивідуальність кандидата.

Сфера діяльності: юриспруденція.

Оцінюють: загальний стиль викладу інформації, грамотність мови, досвід роботи і престиж компаній, помилки в документах, а отже і в резюме – неприпустимі.

Сфера діяльності: арт-індустрія.

Оцінюють: досвід роботи, найменування компаній, термін роботи кандидата, рекомендації все перевіряються. Обов’язково в резюме повинно також бути – посилання на портфоліо, особисті якості – вміння спілкуватися з людьми, здатність до навчання, але важливо не перехвалити себе.

При складанні свого резюме на роботу, користуйтеся готовими зразками – http://pozovna.in.ua/zrazok-rezyume-ukrayinskoyu-movoyu , вони допоможуть створити структурно правильний документ, привабливий для роботодавця.

Після того як резюме буде складено та під кориговано відповідно до вимог роботодавця і бажаної сфери діяльності, розсилаємо резюме і готуємося до співбесід.