Головна Цікаво Надійні фіскальні реєстратори для магазинів та супермаркетів Києва, Львова, Дніпра, Одеси, Вінниці...

Надійні фіскальні реєстратори для магазинів та супермаркетів Києва, Львова, Дніпра, Одеси, Вінниці та інших міст України

83
0
Надійні фіскальні реєстратори для магазинів та супермаркетів
Надійні фіскальні реєстратори для магазинів та супермаркетів

На підприємствах торгівлі, громадського харчування, складах та організаціях для фіксації факту продажу товарів та послуг використовується торговельно-електронне обладнання фіскальні реєстратори (ФР).

Багато хто плутає ФР та касові апарати. Це принципово різне устаткування. У той час, як ККА працюють автономно, реєстратори є повністю залежним обладнанням, керованим зовнішніми пристроями. Для злагодженої роботи ФР потрібне підключення до ПК.

Якщо не вдаватися до подробиць, можна сказати, що це типовий принтер чеків, який має фіскальну пам’ять.

Оскільки в Україні діє фіскальне законодавство, більшість підприємств та компаній, які реалізують товари та послуги, повинні мати спеціальне обладнання. Придбати все необхідне для ведення бізнесу, організації робочих місць та покращення якості обслуговування клієнтів ви можете на сайті компанії Гера-Сервіс www.gera-service.com.ua в режимі онлайн. Ми пропонуємо широкий асортимент електроніки українського виробника за доступними цінами.

Надійні та функціональні фіскальні реєстратори від Гера Сервіс з доставкою у Київ та інші міста України

Для дотримання вимог фіскального законодавства придбати ФР та інше торгово-електронне обладнання необхідно на етапі організації бізнесу. Спеціальний пристрій із вбудованою пам’яттю забезпечить збирання, зберігання та передачу інформації про продаж до фіскальної служби. Фіскальна пам’ять ФР є носієм інформації, в який неможливо внести зміни.

Бажаєте купити довговічний девайс із хорошим функціоналом? Переходьте на сайт компанії Gera-Service. В онлайн-каталозі фіскальних реєстраторів https://gera-service.com.ua/ua/fiskalne-obladnannia/ представлений широкий модельний ряд пристроїв, доступних за ціною. Ви можете вибрати відповідне обладнання з урахуванням:

  1. напряму бізнесу та його специфіки;
  2. масштабів;
  3. побажань власника;
  4. реалізованих завдань.

Консультанти та менеджери Гера Сервіс готові надати консультацію та допомогу з підбору торгової електроніки, організувати підключення та подальше сервісне обслуговування.

Фіскальні реєстратори (принтери) з доставкою у Київ, Львів, Вінницю, Рівне, Житомир, Черкаси, Чернівці, Тернополь та інші міста України

Широкий асортимент торговельного обладнання ускладнює вибір. Ви можете звернутися до нас та придбати недорогу електроніку, прямо не виходячи з дому. У нашому онлайн-каталозі фіскальних реєстраторів https://gera-service.com.ua/ua/fiskalne-obladnannia/fiskalni-reiestratori/ представлена докладна інформація про ціни, характеристики та опис кожної моделі. Всі без винятку ФР від виробника це сучасні багатофункціональні пристрої, здатні одночасно виконувати кілька завдань. На сайті нашої компанії ви можете робити покупки онлайн у будь-який зручний час. Звернувшись до нас, ви гарантовано отримаєте безліч переваг:

  • Зможете купити фіскальний реєстратор від виробника, з гарантією, без накруток посередників.
  • Заощадите час та сили на пошуки, підбір та купівлю ФР. Ми візьмемо усі питання, пов’язані з вибором електроніки на себе.
  • Ви зможете обладнати «під ключ» будь-який торговий об’єкт.
  • Ви зможете скористатися додатковими послугами підключення, налаштування, сервісне обслуговування обладнання, реєстрація ФР у фіскальних органах тощо.

Все обладнання представлене в каталозі Гера-Сервіс – це сертифікована електроніка, яка в наявності на є складі. Ви можете замовити фіскальні реєстратори, касові апарати, принтери чеків, ПОС-термінали та інше обладнання та отримати своє замовлення протягом 1-2 робочих днів.

Компанія Гера-Сервіс пропонує виключно актуальні моделі невеликих габаритних розмірів, що довели свою ефективність. Ви можете вибрати не лише дизайн, а також необхідні функції та тип пристрою. Для замовлення доступні ФР двох основних типів:

  • переносні;
  • стаціонарні.

Переносні використовуються переважно під час виносної торгівлі. Стаціонарні у супермаркетах та великих торгових точках з високою прохідністю та великим товарообігом.

Будь-які ФР від Гера Сервіс ефективно справляються зі своїми функціями та безперебійно працюють протягом тривалого терміну.