Головна Цікаво Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індія в Україні Манодж Кумар Бхарті в...

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індія в Україні Манодж Кумар Бхарті в межах завершення каденції здійснив візит на Львівщину

115
0

21 вересня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Індія в Україні Маноджем Кумаром Бхарті.

Каденція Надзвичайного і Повноважного Посла завершується у вересні цього року, тож очільник області подякував Послу за його роботу на Львівщині, за вагомий внесок у розвиток українсько-індійської дружби та висловив сподівання на подальшу активну двосторонню співпрацю.

«За всіма досягненнями цих років стоїть важа важка, наполеглива праця. Після вашого повернення в Делі багато людей будуть цікавитись вашою думкою про Україну та Львівщину, маю надію, що у вас залишились позитивні враження. Ви були всі ці роки для нас надійними партнерами, тож не сумніваюсь у подальшому активному розвитку дружніх відносин між Індією та Україною, і Львівщиною, зокрема», – наголосив Олег Синютка.

Надзвичайний і Повноважний Посол, зі свого боку, запевнив голову облдержадміністрації, що Україна – одна з небагатьох країн, в якій йому було працювати надзвичайно комфортно та приємно.

«З усіх країн, де мені доводилось працювати, Україна, а особливо Львівщина, вразили мене найбільше. Тільки тут я зустрів людей, які мають найглибші знання про Індію та її філософію. Загальний рівень освіти українців та їх патріотизм заслуговує на пошану. Україна відкрита для ідей та прийняття нового, а це сприяє подільшій співпраці», – зазначив Манодж Кумар Бхарті.

В межах зустрічі сторони також порушили питання святкування на початку жовтня дня народження Махатми Ганді та подальшу промоцію України в Індії, а також обговорили співробітництво в освітній, туристичній та агропромисловій сферах.