Головна Цікаво Як вибрати міжкімнатні двері

Як вибрати міжкімнатні двері

170
0

Ні для кого не секрет, що міжкімнатні двері є одним з головних предметів в інтер’єрі. Одного разу поміняні двері можуть служити вам протягом десятків років. Буває і таке, що ні інтер’єр задає характер зовнішнім виглядом квартири, а міжкімнатні двері задають тон інтер’єру. Якщо і купувати, то тільки високоякісні і надійні вироби, наприклад тут. Якість – це гарант надійності і безпеки міжкімнатних полотен.

Вибираючи подібні конструкції, ви гарантуєте собі і своїм близьким затишок і комфорт, перебуваючи в квартирі

Багато виробників виготовляють дверні полотна тільки широко застосовуються практично скрізь що допомагає забезпечити хорошу екологічну обстановку у вас вдома. Деякі компанії, що виробляють міжкімнатні двері знижують їх собівартість за рахунок використання низькоякісного матеріалу. Однак існує кілька способів перевірити якісний це продукт чи ні. Якісні двері ви можете придбати на сторінках магазину Porte’s на сторінці https://portes.ua/mezhkomnatnye-dveri-belye/. Виготовити двері не так-то просто, відповідно виріб по черзі проходить кілька етапів. Якщо подивитися на конструкцію в розрізі, то вона буде нагадувати багатошаровий торт. Так ось, якщо порушити режим сушіння пиломатеріалів, то в найближчі роки полотно придбає вид «лопаті пропелера».

Матеріали для виготовлення дверей

А ось якщо фабрика використовувала при виготовленні дверей неякісний шпон, то він може дуже швидко відшаруватися або змінити свій відтінок. Не варто думати, що функцію тепло і звукоізоляції несуть в собі тільки вхідні двері.

Скрытые двери Папа Карло iDoorsМіжкімнатні перегородки, так само як і вхідні, повинні захищати будинок від протягів, звуків і холоду. Якісні міжкімнатні двері зможуть позбавити вас від негативних факторів не гірше металевих. Деякі виробники економлячи на собівартості, скорочують витрати на кожному етапі виробництва. Є фірми, які замість якісних і дорогих матеріалів використовують стільникові наповнювачі, а якщо хочуть заощадити ще більше, то в хід йде будівельна ДСП. Відповідно і ціна на таку продукцію низька.

Перед покупкою комплекту зверніть увагу на ущільнювач скла. В основному, він виготовляється з двох матеріалів:

  • силікон
  • ПВХ

Скрытые двери Папа Карло iDoors PrimeПерший варіант безпечний, довговічний, не жовтіє і не тріскається на відміну від другого. ПВХ виділяє шкідливі речовини, може пожовтіти і потріскатися, зате такий матеріал дешево коштує. Ще вашої уваги заслуговує шпон. Це дуже тонкий зріз деревини, товщиною від 0,5 мм. Процес виробництва цього натурального покриття дуже складний з технологічної точки зору. Властивості шпону можна оцінити за такими параметрами як краса текстури, тип розпилу, насиченість кольору, сухість і вологість, наявність дефектів, товщина і рихлість. Очевидним є той факт, що, купуючи дешевшу міжкімнатні двері, не варто розраховувати на покриття відмінної якості. Швидше за все, фабрика вдається до використання недорогого шпону.

Якщо ви хочете бути впевненими в відмінних характеристиках, то рекомендуємо купувати міжкімнатні двері від перевіреного інтернет-магазину portes.ua. Купуючи їх продукцію, ви гарантовано отримуєте надійні і перевірені часом вироби, які будуть служити довгі роки і радувати око.