Головна Економіка Аграрії області можуть отримати дотацію на посів сидеральних культур для збільшення врожайності

Аграрії області можуть отримати дотацію на посів сидеральних культур для збільшення врожайності

135
0

В області тривають польові роботи. Зокрема аграрії Львівщини збирають пізні зернові, технічні культури, картоплю та овочі.

Як інформують у департаменті агропромислового розвитку станом на сьогодні сільськогосподарські підприємства області зібрали: гречки – 2,3 тис га (57,8 %), соняшника – 17,9 тис га (54,0 %), сої – 7,7 тис га (15,1 %), кукурудзи – 2,0 тис га (6,1 %), цукрових буряків – 1,3 тис га (12 %).

Погодні умови сприяють і посіву озимих культур урожаю 2019 року. Зокрема сільськогосподарські підприємства посіяли ріпака озимого на площі – 58,6 тис га (107 % до прогнозу), озимих зернових – 44 тис га (37,4 % до прогнозу), в тому числі пшениці озимої – 26,3 тис га (28,5 % до прогнозу), ячменю озимого – 16,9 тис га (73,4 % до прогнозу), жита озимого 0,7 тис га (35,0 % до прогнозу).

Разом з тим аграрії вже дбають про майбутнє виробництво. Відтак провадять зяблевий обробіток грунту на площах, призначених під посів ярих культур.Окрім того, для покращення родючості грунтів, їх збагачення органічною речовиною в господарствах області, проводять посів сидеральних культур.

Зокрема за умовами Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016 – 2020 роки, сільськогосподарські виробники можуть отримати дотацію на площу посіву сидеральних культур у розмірі 350 грн на гектар. Для отримання дотації необхідно подати документи до конкурсної комісії департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації. З переліком документів можна ознайомитись на сайті Львівської облдержадміністрації запосиланням.