Головна Цікаво Навушники Apple AirPods: нове слово у якості вашого звуку

Навушники Apple AirPods: нове слово у якості вашого звуку

38
0

Навушники Apple AirPods — це не лише про якість звуку, а й про довготривалу роботу пристрою та спеціальні можливості для людей з інвалідністю. Як тільки користувач виймає аксесуар із футляра, вони одразу підключаються до його мобільного пристрою, потрібно лише мати обліковий запис на iCloud. Лаконічний дизайн та футляр, який заряджає пристрій, роблять навушники третього покоління airpods 3 бажаним придбанням. Інтернет-магазин avic.ua пропонує оригінальні аксесуари за доступними цінами.

Особливості та переваги навушників виробника Apple

Продукція компанії Apple не потребує реклами, та все ж варта того, аби нагадати про плюси передових ідей, які створює компанія. «Яблучна» корпорація виготовляє дві лінійки аксесуарів: AirPods і EarPods. Бездротові навушники AirPods, які побачили світ у 2016 році, викликали фурор серед користувачів. Стабільне з’єднання з iPhone було збільшене в 4 рази, безперервна робота тривала 4 години. Друге покоління навушників серії створили з удосконаленням попередніх функцій. До лінійки EarPods належать дротові навушники.

При виборі навушників Apple перш за все потрібно визначитися з типом:

  • Провідні. Це стандартний варіант аксесуару, який з’єднується з телефоном за допомогою кабелю. Бюджетна вартість стаж перевагою, проте обмежується радіус руху користувача.
  • Бездротові. Дозволяють займатися спортом, не обмежують рухи користувача.
  • Вакуумні. Передають усі спектри звуку. Оснащені мікрофоном, чудово ізолюють зовнішні шуми.

Чому навушники Apple AirPods миттєво завоювали популярність на ринку

Apple AirPods насправді змінює уявлення про користування бездротовими навушниками. Вони вмикаються за допомогою всього одного дотику та миттєво знаходять відповідний пристрій для підключення, підтримують функцію Siri. Щоб перейти до наступного треку, потрібно зробити подвійне натискання. З навушниками можна прослуховувати музику без перерв та підзарядки протягом п’яти годин. Зарядний футляр забезпечує кілька циклів підзарядки. Індикатор сповістить, коли аксесуар буде готовим до роботи.

Корисні функції моделі:

  • Захист від води та поту.
  • Швидке налаштування для роботи з пристроями Apple.
  • Просте управляння треками за допомогою торкання до навушників.
  • Невелика вага пристрою.
  • Висока якість звучання, фільтр сторонніх шумів.

Більше про можливості та переваги техніки Apple знають консультанти магазину avic.ua. Для швидкої консультації потрібно вказати телефон та замовити дзвінок менеджера.