Головна Цікаво Як збільшити потужність мопеда?

Як збільшити потужність мопеда?

10
0

Китайські мопеди не розраховані на їзду за великої швидкості. Для цього у конструкції передбачається спеціальний обмежувач. Щоб вичавити зі свого двоколісника максимум, потрібно збільшити потужність мопеда. І тому виконується кілька різних доробок. Але варто пам’ятати, що використовуючи двоколісник на межі його можливостей, ви суттєво скорочуєте його робочий ресурс. Неправильні дії при доопрацюванні призведуть до виходу з ладу двигуна та інших вузлів.

Зняття обмежувача швидкості

Є кілька способів як збільшити потужність мопеда 50 кубів або з двигуном іншого об’єму. Перше дію, яке логічно виконати у разі, є зняття обмежувача. Конструкції «душарок» можуть бути різними, залежать від особливостей механізму мототехніки. Щоб зняти обмежувач швидкості на мопеді, потрібно зробити таке:

  • пластик збоку та ззаду відкручується викруткою;
  • нудно знайти ремінь, що передає тягу від двигуна колесам;
    над приводом знаходиться металева деталь, схожа на шайбу, що обмежує його рух
  • при досягненні великого радіусу;
  • обмежувач швидкості збивається молотком;
    потім її переставляють, встановлюючи у різних положеннях, щоб досягти потрібної
  • межі прискорення.

Цілком прибирати обмежувач не можна. Це може бути небезпечним. Двигун через високі навантаження може застукати, що призведе до необхідності проводити дорогий ремонт.

Зірочка більшого діаметру

Є ще кілька порад, як збільшити потужність на мопеді Альфа чи іншої моделі мототехніки. Крім зняття «душарки» можна замінити задню зірочку. Для цього необхідно придбати деталь більшого розміру, ніж передбачив виробник. Це дозволить збільшити крутний момент техніки.

Потрібно зняти ремінь, потім зняти стару зірочку та встановити на її місце нову деталь. Далі встановлюється привід. Якщо все зроблено правильно, можна помітно збільшити швидкість. У деяких моделях вдається досягти рекордних 120-140 км/год. Але бажано, щоб шайба, що обмежує, не давала передачі вийти на максимальний радіус. Це може закінчитися плачевно.

Крім того, подібні зміни конструкції відіб’ються на тязі. На мопеді не можна буде заїхати на пагорб, гору, якщо кут нахилу буде більшим за 20⁰. Розганяти двоколісник буде більш плавно, повільно.

Інші доопрацювання

Щоб збільшити швидкість та потужність силового агрегату мототехніки, можна виконати низку інших доробок:

Замість глушника ставиться сумісна резонансна труба. При цьому важливо виконати підстроювання трансмісії.
Установка спортивного варіатора та посиленого ременя.
Балансування деталей, що відповідають за подачу палива, запалювання, вихлоп.
притирання клапанів, якщо є проміжок більше 2 мм.

Важливо після перерахованих доробок встановити на мопед нові гальма. Вони повинні ефективно гальмувати двоколісник, що навіть розігнався.

Перелічені технічні доопрацювання досить складно виконати самостійно. Якщо немає досвіду ремонту та обслуговування подібної техніки, краще звернутися до професіоналів. А якщо ні, то можна пошкодити складні механізми. Капремонт чи повна заміна двигуна, трансмісії коштують дорого.

У нашому мотосалоні продається надійна мототехніка для різних умов експлуатації https://dvako.com.ua/. Усі моделі проходять повну передпродажну підготовку, гарантія на мототехніку складає 1 рік.