Головна Цікаво Новий рік — нові прибутки

Новий рік — нові прибутки

306
0

Новий рік – нові надії і сподівання. Приємно, коли він завітає з радісними і пам’ятними подіями.

У перший день нового року Жовківщина поповнилась двома малюками. Зі слів завідувача Жовківського пологового відділення відділення Федора Гринчука, 1 січня 2018 року о 8.45 год. на світ з’явився хлопчик вагою 3,4 кг, а рівно через годину, о 9.45 – дівчинка із скромнішою вагою 3 кг. Щасливі матусі зустріли новий рік у лікарні, а Різдво святкували у колі збільшеної родини.
8 січня, у день Собору Пресвятої, у пологовому відділенні народилась дівчинка. Мабуть, сама й обрала собі ім’я — Марія. Новонароджена перебуватиме під покровом Божої Матері.

9 січня не було ані Стефана, ані Стефанії. Проте наступного дня, як кажуть, мішок розв’язався. 10 січня у Жовківському пологовому народилося аж шестеро (!) немовлят. Батьки обиратимуть імена новонародженим на свій смак і розсуд.

Станом на 11 січня у Жовківському пологовому відділення з’явилося на світ 25 діточок. У 2017 році — 912 хлопчиків і дівчаток, у 2016 – 848, у 2015 – 898 немовлят. Тож минулий рік для Жовківщини був досить прибутковим. Сподіваємось, що й у новому році статистика народжуваності ще збільшиться, у родинах жовківчан лунатиме найпрекрасніша музика – сміх здорової дитини.
Федір Михайлович розповів і про унікальні минулорічні випадки у лікарській практиці. Вагововий рекорд серед новонароджених встановила дівчинка, яка народилась із вагою 5,6 кілограма. Успішно проведено четвертий кесарський розтин мешканці Куликівської зони, на світ з’явилася четверта здорова дитина. У Жовківському пологовому вперше народила 41-річна львів’янка, пологи пройшли успішно. Щаслива матуся і здорове дитятко.

Хай же таким хорошим і позитивним буде увесь новий рік, а діточки народжуються і зростають здоровими! У родини надходитимуть лише приємні звістки!

Уляна ЛАЩІВСЬКА.