Головна Цікаво ГО «ЗАСТУП» на Львівщині долучився до загальнонародної справи

ГО «ЗАСТУП» на Львівщині долучився до загальнонародної справи

214
0

Слова «благодійність», «пожертва» у часі, коли ескалація воєнного втручання нашого північного сусіда додає нових обертів, набувають все вагомішого, особливого значення. До воєнної волонтерської допомоги долучається все більше небайдужих людей, тих, що всім серцем вболівають за майбутнє своєї країни.

Не стоїть осторонь загальнонародної благодійної справи громадське обєднання «ЗАСТУП», все голосніше заявляє про себе на усіх рівнях.

Днями представники цієї організації зі Жовківського, Кам’янко-Бузького, Радехівського районів та м. ЧервоноградаМикола Климчук, Лариса Бачинська, Ольга Золотавіна і Володимир Кашуба зустрілись у Львові, аби передати на потреби АТО новопридбаний автомобіль.

Позашляховик «Форд» з номерами майбутньої військової частини урочисто вручили бійцям батальйону «Айдар»меру міста Олександрівська Миколі Грекову, дрогобичанину Тарасу Маслянці та депутату Львівської облради Ігорю Грещуку. Окрім цього, в зону АТО, до с. Щастя, де дислокується частина, автівка дістанеться не порожньою, а вщерть наповненою зібраною допомогою. Цемедикаменти, продукти харчування, теплий одяг тощо, які поміщені в яскравих пакетах із написом «Схід і Західразом».

Призначення позашляховика – забезпечення зв’язку між українськими блокпостами.

До благодійної акції долучились представники та прихильники громадської організації, мешканці Львівщини.

Після прес-конференції авто поїхало до місця призначення.

Тарас НЕВГАМОВНИЙ.