Головна Цікаво Особливості догляду та укладання, переваги бітумної черепиці

Особливості догляду та укладання, переваги бітумної черепиці

420
0

На сьогоднішній день якісна бітумна черепиця в інтернет магазині компанії Азбука Покрівлі представлена ​​в широкому асортименті. Належить до найпоширеніших на покрівельному ринку України через свої особливі характеристики. Купити бітумну черепицю можна в магазині «Абетка покрівельних матеріалів», який є офіційним дистриб’ютором більшості популярних у цій галузі марок.

Бітумна черепиця коричнева, зелена або іншого кольору є багатошаровим покриттям, що складається з екологічно чистого матеріалу. В результаті такого підходу можна отримати якісне покриття, яке чудово може протистояти будь-якому негативному фактору навколишньої природи. Основа бітумної черепиці складається з п’яти частин:

  • Клейкий шар. Це потрібно для того, щоб черепиця склеювалася між собою, і Ваша покрівля перетворилася на монолітне покриття. Цей елемент надає простий монтаж покриття в дах.
  • Силіконова плівка. Обов’язково має зніматися перед стартом укладання черепиці на покрівлю – вона потрібна тільки для того, щоб листи не склеювалися один з одним.
    Посипання із сланців або базальтів, це зовнішній шар. Дані матеріали використовуються для того, щоб захистити бітум від впливу навколишнього середовища.
  • Бітум. Основа черепиці, буває окислена і модифікована.
    Склополотно. Даний шар заснований з певних ряду волокон, які надійно з’єднані один з одним для більшої міцності черепиці.

Вартість бітумної черепиці порадує нашого клієнта своєю доступністю.

Як доглядати м’яку черепицю?

Догляд за гнучкою черепицею, в основі якої знаходиться АПП модифікований бітум або SBS модифікатор, передбачає деякі правила. Велике сміття варто прибрати з даху руками, дрібний змісти за допомогою м’якої щітки досить обережно. Обов’язково варто простежувати за вільним водним стоком з даху. Можете замовити дані покрівельні елементи за доступною ціною в магазині «Азбука покрівельних матеріалів» та спростіть собі ремонт.

Особливості укладання покрівлі за допомогою м’якої черепиці

Влаштування покрівлі бітумної черепиці здійснюється лише на суцільне основи, які вологостійкі. Для цього вам потрібно купити фанерні листи або листи ОСБ, внаслідок чого збільшується підсумкова ціна покрівлі.

Покриття даху гнучкою черепицею дивимося як звичайна справа, головне – під час облаштування не допускати деформацій м’якої черепиці.

Укладання черепиці проводиться знизу нагору, монтаж починається з установки додаткових елементів. Перший ряд лягає стартова смуга після сама черепиця. Кожен гонт м’якої черепиці прибивається цвяхами, загалом 6 прим. на один гонт. Після облаштування гонти під впливом променів сонця приклеюються, створюючи одне покриття. Якщо з часом якась плитка може зіпсуватися, через склеювання гонтів заміна відбувається ділянками покрівлі.

М’яку черепицю неможливо використовувати, якщо дах з ухилом не досягає 12° (на плоских поверхнях зростає ймовірність затримок та просочувань води).

Пристрій даху під бітумну черепицю на морозі скрутний, тому що в такій умові клейовий шар не гарантує необхідного зчеплення.

Якщо виконувати монтаж при високій вологості, це негативно може позначитися на довговічності решетування, крокв і самих черепиць через загнивання. Тому краще дочекатися сонячної погоди, почекати просихання та продовжити роботу.