Головна Цікаво Як отримати прибуток від інвестицій в акції Tesla – диверсифікація ризиків та...

Як отримати прибуток від інвестицій в акції Tesla – диверсифікація ризиків та допомога експертів

205
0

Сьогодні важко знайти людину, яка б нічого не чула про інновації компанії Tesla. Багато в чому завдяки таланту та харизмі її засновника Ілона Маска вона відома у всьому світі. Корпорація проектує, розробляє, виробляє та продає електромобілі та компоненти силових агрегатів транспортних засобів. Крім того, вона пропонує продукти для зберігання та генерації енергії. Успіхи Tesla приваблюють багатьох інвесторів, які бажають придбати акції. Розглянемо разом, чи це можна зробити в Україні.

Останні фінансові результати Tesla

Уолл-стріт покладає великі надії на Tesla. У четвертому кварталі компанія заробила більше, ніж прогнозували аналітики. Ціна на акції Tesla різко пішла нагору. Було повідомлено про рекордний прибуток у розмірі $2,3 млрд. Операційний прибуток у розмірі $2,54 долара легко перевершив середній прогноз аналітиків у $2,36. Виторг виріс більш ніж на 60% до $17,7 млрд.

Одна з причин зростання доходу Tesla: кількість автомобілів, поставлених у четвертому кварталі, підскочила на 71% та перевищила 308 000 одиниць. І це незважаючи на те, що компанія заявила, що проблеми з ланцюжком постачання продовжують обмежувати кількість автомобілів, які вона може виробляти.

Як не втратити свої кошти в кризу

Tesla – свого роду культова компанія. У нього величезна кількість шанувальників серед мільйонів і представників покоління Z. Але в той же час інвестування в цю корпорацію вимагає особливого контролю, оскільки її акції майже вдвічі більш волатильні, ніж S&P 500, і покупці, які сподіваються на кратне збільшення прибутку, можуть бути розчаровані. За оцінками експертів, як і більш зрілої компанії, вона вже може бути різкого зростання вартості. До того ж історія котирувань зберігає приклади того, як вартість цінних паперів упала на 21% за один день. Нарешті, генеральний директор Ілон Маск довів, що здатний змінити ціну акцій за допомогою одного твіту.

Щоб не втратити свої вкладення, трейдеру-початківцю варто пам’ятати про:

  • диверсифікацію – розподіл свого капіталу між цінними паперами різних компаній;
  • вкладення обіг на фондовому ринку лише вільних коштів;
    управління ризиками.

В останньому можуть допомогти фінансові консультанти, які пропонують свої послуги у інвестиційних компаніях.

Як придбати акції Tesla в Україні

Сьогодні в нашій країні ці процеси стали такими ж доступними, як і в усьому світі. Все це можна досягти завдяки функціонуванню інвестиційних компаній, що мають ліцензії на здійснення брокерської діяльності та торгівлі цінними паперами. Однією з найвідоміших компаній, що працюють у цьому напрямку, є ТОВ “Фрідом Фінанс Україна”.