Головна Здоров'я Львівський Охмадит отримав автомобіль швидкої допомоги від Папи Римського

Львівський Охмадит отримав автомобіль швидкої допомоги від Папи Римського

170
0

Папа Римський Франциск подарував автомобіль швидкої допомоги комунальному підприємству Львівської обласної ради «Львівська обласна дитяча клінічна лікарня ОХМАТДИТ».

Відповідний Акт передачі-отримання автомобіля підписали кардинал-диякон Конрад Краєвський та в.о. директор “Охматдиту” Дмитро Квіт сьогодні, 29 березня.

З Ватикану до Львова “швидку” особисто привіз папський жертовник кардинал-диякон Конрад Краєвський. Автомобіль є повністю укомплектованим і готовим до здійснення виїздів.

«Дякуємо за такий щирий та важливий подарунок, який був освячений самим Папою Римським. Сьогодні, на жаль, від війни найбільше страждають українські діти. Завдання нашої лікарні – зберегти та захистити дитяче життя. Тому для нашого госпіталю є надзвичайно важливою машина екстреної медичної допомоги, аби ще швидше та якісніше надавати ургентну медичну допомогу. Живемо в такий час, що навіть одна хвилина може стати вирішальною у порятунку дитячого життя. Переконані, подарунок врятує не одну долю, не одну сім’ю, не одну дитину», – кажуть лікарі дитячого медзакладу.