Головна Цікаво PartySon: повітряні кульки оптом для вашого свята

PartySon: повітряні кульки оптом для вашого свята

61
0

Повітряні кульки захоплюють дітей. Без них важко уявити День народження чи дитячий випускний. Та й настрій дорослих піднімається від спостереження за сотнями різнокольорових кульок у небі. Інтернет-магазин пропонує оптовий продаж повітряних куль різних розмірів та форм.

Яке свято можна прикрасити за допомогою повітряних куль

Повітряні кульки представлені в каталозі магазину PartySon, виготовлені з латексу та фольги. Фольговані кулі виготовляють із міларової плівки. Щільність матеріалу дозволяє шару довго утримувати початкову форму (до чотирьох тижнів). Тому такі кульки використовують для створення святкових прикрас.

У каталозі магазину PartySon кульки різної форми, кольорової гами. Їх також застосовують для створення арок, букетів, ростових фігур. Компанія співпрацює з найкращими виробниками, тому гарантує високу якість усієї продукції: кульки безпечні для дітей, оскільки не містять токсичних компонентів.

Використовувати повітряні кулі як прикраси можна в різних випадках:

  • виписка з пологового будинку;
  • дитячий День народження;
  • початок/закінчення навчального року;
  • випускний у дитячому садку;
  • ювілей;
  • копоратив, День закоханих та ін.

Щоб декор із кульок виглядав доречно, необхідно правильно підібрати їх щодо тематики свята. Кулі у вигляді цифр ідеальні для Днів народження, у вигляді букв – для шкільних святкувань. Консультанти допоможуть обрати товари для урочистостей.

Оригінальні способи прикрасити приміщення за допомогою повітряних куль

Різноманітність повітряних кульок дозволяє створювати оригінальний декор для прикраси місць святкування. Крім підвісних куль, арок, маленькими круглими кульками в тон до скатертин або стільців прикрашають банкетні зали. Це прийде до приміщення урочистості. Покриття кулі блискітками та оригінальними малюнками приверне увагу до декору. Таким чином, можна створювати унікальний дизайн приміщень.

Святкування доповнюють кулями-сюрпризами. Особливо актуальною є пропозиція для дитячих свят. Велику кулю наповнюють цукерками, дрібними подарунками. Імениннику пропонують проколоти кулю, яка виступає аналогом піньяти.

За допомогою повітряних кульок доповнюють основний подарунок. Кулі у формі серця використовують для святкування річниці стосунків, Дня закоханих.

Оформити замовлення у магазині PartySon можна через кошик на сайті. Доставка здійснюється компанією Нова Пошта.