Головна Цікаво Плавальні засоби для відпочинку та особливості їх вибору

Плавальні засоби для відпочинку та особливості їх вибору

91
0

У літній жаркий час літній відпочинок в безпосередній близькості від води виходить на перший план. Безліч людей вважають за краще не просто відпочивати на пляжі, а й рибалити, щоб згодом приготувати на багатті власний улов. Більшість водойм України не підходять для риболовлі з берега. Саме тому люди купують спеціальні плавальні засоби, за допомогою яких добираються до багатих рибою місць.

Плавальні засоби представлені на сучасному ринку у великій різноманітності. Серед них човни різних форматів, від моторних металевих, до легких гумових. Але перш ніж купити такий виріб, потрібно навчитися його правильно вибирати, оскільки в іншому випадку даремно витратите гроші.

Основні критерії вибору

Багато користувачів помилково вважають, що вибирати човна необхідно по виробникам або цінового сегменту. Насправді слід орієнтуватися зовсім на інші критерії:

  • Де буде експлуатуватися плавальний засіб. Для озера купується один човен, для річки – зовсім інша. Експлуатаційні умови повинні бути першим, на що ви звернете увагу при виборі.
  • Як буде експлуатуватися. Відносно цього питання розглядається стиль риболовлі. Є риба, за якою треба ганятися, тому доцільно купувати човен з мотором. Коли для лову риби потрібно сидіти і вичікувати, то краще купувати човен з веслами.
  • Скільки людей планується перевозити. Деякі користувачі купують плавальні засоби зовсім не для того, щоб рибалити, а для катання усією родиною. В цьому випадку відмінно підійде комфортний катер. Він може однаково зручно використовувати на річці, озері, морі або в штучній водоймі.

Тільки після цього розглядається бюджет. Якщо немає можливості купити новий човен, що відповідає вимогам, можна скористатися пропозиції вторинного ринку. Тут вже важливо правильно підібрати виробника. Краще віддавати перевагу перевіреним виробникам, оскільки тільки так вдасться мінімізувати ризики на вторинному ринку.

Плавальні засоби в асортименті представлені на сайті RIA.BIZ. Тут ви знайдете відповідний варіант, оскільки є пропозиції від приватників, так само як виробників. Тому тут зібрані всі оголошення первинного і вторинного ринку. Є можливість налаштувати фільтрацію, щоб переглядати пропозиції, які вас повністю влаштовують.

Який вибір на ринку?

На даний момент ринок України наповнений великим вибором плавальних засобів. Серед них найбільш популярними є:

  • Стандартні човни з металу і дерева. Вони працюють на веслах, але якщо їх трохи поліпшити, то вдасться встановити легкий мотор для кращого пересування;
  • Алюмінієві. Це сучасні човни, які стоять досить дорого, але вони відрізняються легкістю, зручною експлуатацією і функціональністю. Крім того, деякі з них мають складною конструкцією, що забезпечує комфортними умовами транспортування;
  • Покращені, комбіновані. Зазвичай це повноцінні катера з заводськими моторами. Вони являють собою дороге задоволення, але ті емоції, які відчувають в процесі використання, окупають витрати.

Коли виріб не планується використовувати часто, можна вибрати найпростіший і недорогий варіант. Якщо ж ви вважаєте себе завзятим мандрівником по воді або рибалкою, то слід звернути особливу увагу на якість. Віддавати перевагу в цьому випадку рекомендується якісний і дорогим плавальним засобів, оскільки тільки вони здатні прослужити довго. Тоді не доведеться вже буквально через сезон купувати новий човен.