Головна Цікаво Отримати ліцензію можна через Укрпошту

Отримати ліцензію можна через Укрпошту

295
0

З черня 2014 року Укрпошта надає можливість усім автоперевізникам зручно та швидко отримати дозвільні документи на автомобільні перевезення, які видає Укртрансінспекція, через мережу своїх відділень.

Відтепер ліцензії та документи на перевезення пасажирів, вантажів та багажу автомобільним транспортом можна отримати у відділеннях Укрпошти по всій Україні.

Отримання ліцензій на автоперевезення через пошту стало можливим завдяки підписанню між Укрпоштою та Укртрансінспекцією Меморандуму про співробітництво у сфері спрощення процедури надання адміністративних послуг.

Для отримання ліцензії на перевезення достатньо завітати до одного з відділень Укрпошти, подати заповнену заяву разом із необхідним пакетом документів на отримання ліцензії Укртрансінспекції, а потім рекомендованим листом отримати результат запитуваної послуги.

Нагадаємо, послуга з видачі ліцензій на автоперевезення надається Укрпоштою в рамках проекту «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту». Укрпошта з 2013 року уже плідно співпрацює за цим проектом з Державною реєстраційною службою України, Міністерством соціальної політики, Пенсійним фондом та іншими органами влади. Наразі за отриманням адміністративних послуг через Укрпошту вже звернулося понад 60000 громадян.

Перелік адміністративних послуг Укртрансінспекції, до яких можна отримати спрощений доступ через відділення Укрпошти:

1. Видача ліцензії на право провадження господарської діяльності з надання послуг з перевезення пасажирів і небезпечних вантажів, багажу автомобільним транспортом.

2. Видача копії ліцензії на право провадження господарської діяльності з надання послуг з перевезення пасажирів і небезпечних вантажів, багажу автомобільним транспортом.

3. Видача дубліката ліцензії на право провадження господарської діяльності з надання послуг з перевезення пасажирів і небезпечних вантажів, багажу автомобільним транспортом.

4. Переоформлення ліцензії на право провадження господарської діяльності з надання послуг з перевезення пасажирів і небезпечних вантажів, багажу автомобільним транспортом.

5. Видача ліцензійних карток до ліцензій на надання послуг з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів автомобільним транспортом.

Про УДППЗ  «Укрпошта»

Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України та є національним оператором поштового зв’язку України. На сьогодні Укрпошта надає понад 50 видів послуг у 13 тисячах відділень по всій Україні. Штат компанії налічує 91 тис. працівників, з них більше 38 тисяч — листоноші, близько 30 тисяч — оператори поштового зв’язку. Служба інформаційної підтримки: 0800500440.

Зайдіть до нас на сайт: www.ukrposhta.ua.