Головна Цікаво Попри суспільно-політичні та соціальні кризи, велика аудиторія передплатників не зрадила улюбленій газеті

Попри суспільно-політичні та соціальні кризи, велика аудиторія передплатників не зрадила улюбленій газеті

114
0

Шановні передплатники!

В усі часи газетне друковане слово запалювало в серцях людей світлі та щирі почуття, допомагало торкнутися до глибини невідомого, здобути важливе для себе і потрібне — інформацію. Володіючи нею, кожен з Вас доповнював скарбничку знань і мудрості, піднімався на вищий щабель розуміння та усвідомлення важливих інституцій сутності.

І хоча нинішній інформаційний простір заполонили новітні технології подачі подій, друкований виріб завжди залишатиметься найближчим і найдоступнішим.

Радіємо, що, попри суспільно-політичні та соціальні кризи, велика аудиторія передплатників не зрадила улюбленій газеті, знайшла час і можливість, щоб підтримати улюблене видання. Благородним жестом спонукаєте нас, журналістів, і надалі вірно служити слову, дослухатися до думки читача, виконувати його найвибагливіші побажання. Підбиваючи підсумки передплати на 2020-й рік, хочемо подякувати усім, хто з розумінням поставився до проблем редакції, хто без вагань відгукнувся на наше прохання, та вважає, що районка має жити і формувати громадянську думку жовківчан.

Приносимо слова щирої вдячності ПП «Рома» та його керівнику Р. Демчині, ТЦ «Росана» (кер. Р. Гапон), ДЛГП ЛГП «Галсільліс» (дир. В. Сало), ДП «Жовківське лісове господарство» (дир. С. Сохнацький), Жовківській районній філії Львівського обласного центру зайнятості (дир. М. Кришталюк), іншим підприємствам та організаціям. Маємо подякувати директорам та педагогічним колективам Сопошинської, Забірської, Синьковицької, Добросинської, Равської, Липницької, Жовківських 1-ї, 2-ї і 3-ї, Деревнянської, Грибовицької шкіл, Рава-Руському профліцею та іншим працівникам закладів шкільної та дошкільної освіти; головам та колективам Забірської, Сопошинської, Глинської та інших місцевих рад; громадам, начальникам поштових
відділень, листоношам м. Жовкви, сіл Старої Скваряви, Синькович, Забір’я, Боянця, Лаврикова, Деревні, Потелича, Добросина та всім прихильникам і шанувальникам газети.

Ми щиро вдячні за можливість бути з Вами, творити для Вас. Бажаємо, аби з Вами було все справжнє: рідні, друзі, слова, відчуття, побажання. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

 

За дорученням колективу,

редактор Ярослав ГЛУТКОВСЬКИЙ