Головна Листи У Замку на Жовківщині – нова амбулаторія

У Замку на Жовківщині – нова амбулаторія

384
0

Задля здоров’я та комфорту громад

Якщо медична реформа приносить позитивні результати не лише для пацієнта чи лікаря, а й для усієї громади, то вона направду дієва. Новозбудована амбулаторія  у селі Замку це доводить — 2880 жителів сіл Монастирка, Замку, Погариська, Думичів відтепер  матимуть можливість отримати швидку, якісну та надійну медичну допомогу.

Це одна з 43-х амбулаторій сімейної медицини у сільській місцевості, будівництво яких відбувається на Львівщині. Для кожної з них закуплено службовий автомобіль Renault Duster.

Площа  амбулаторії — 205,7 м2, а фінансовий ресурс, завдяки якому вдалося реалізувати будівництво, склав  6 мільйонів 258 773 гривень, з них: понад 5,5 млн грн — субвенція з державного бюджету місцевому бюджету та майже 664 тис. грн — співфінансування з місцевого бюджету.

28 січня на урочисте відкриття прибули народний депутат України Ростислав Тістик, голова Жовківської райдержадміністрації Роман Черніховський, голова Жовківської районної ради Роман Горбань, голова Магерівської ОТГ Петро Домінік, директор КНП «Жовківська ЦРЛ» Ігор Шевців, керівник ТОВ “Росана-АрхБудКом” (фірма-виконавець робіт) Ростислав Гапон, медичний персонал, а також жителі сіл.

Хлібом-сіллю гостей зустрічали гостинні й вдячні мешканці, а духовний наставник о. Ярослав Кунинець освятив новозбудоване приміщення. За сприяння, підтримку та плідну працю подяки від районного очільника отримали голова Магерівської ОТГ Петро Домінік, Ростислав Гапон та виконроб фірми-підрядника Тарас Іванець. А місцевому головному лікареві Мирославі Жигайло Роман Горбань за гарним українським звичаєм подарував образ, як оберіг нової місцевої лікарні.

Відкриття  амбулаторій у селах — справа надважлива й потрібна, адже дбати про збереження здоров’я жителів громад, соціальний захист населення та доступна якісна медицина і мають стати головними завданнями кожної діючої влади. 

Наш кореспондент