Головна Цікаво Посилка з Китаю — за 7 днів

Посилка з Китаю — за 7 днів

232
0

Відтепер українці можуть отримувати товари з китайських інтернет-магазинів набагато швидше — за 7-10 днів із моменту замовлення. Саме за такий термін Укрпошта, йдучи назустріч клієнтам, з квітня цього року почала доставляти посилки з товарами e-commerce.

У найкоротші терміни доставлятимуть пакунки з товарами вагою до 2 кг, придбаними на китайських торгових майданчиках «AliExpress», «Таоbao», «Тmall» та китайському підрозділі «еВау». Пришвидшена доставка стала можливою на підставі підписаної угоди про обмін дрібними пакетами між  Укрпоштою та підрозділом послуг експрес та логістики групи компаній Пошта Китаю.

Завдяки розширенню співпраці між поштовими операторами двох країн створено окремий потік для пересилання товарів із китайських он-лайн майданчиків до українських покупців.

Віднині терміни доставки споживачам е-пакетів становитимуть — один-півтора тижня, а не три, як раніше.

«Пошта Китаю є одним з найбільших поштових операторів світу, — зазначає в. о. генерального директора Укрпошти Ігор Ткачук. — Бум електронної торгівлі відчутний у цій країні, як ніде. Лише за останні п’ять років кількість бандеролей і посилок з Піднебесної за кордон щороку зростала. Саме тому питання  розширення співпраці з головними гравцями на ринку електронної комерції є одним із основних на порядку денному Укрпошти».

Прискорене пересилання посилок із Китаю є надзвичайно популярною послугою серед користувачів України. Лише за квітень українцям з Китаю надійшло 2200 посилок. Обсяги цих відправлень постійно зростають.

Ця послуга є ексклюзивною, адже лише Укрпошта на українському ринку співпрацює з Поштою Китаю щодо пересилання дрібних пакетів.