Вітання з нагоди свята працівників сільського господарства

  248
  0

  За 10 місяців 2013 року валове виробництво зерна в районі, у порівнянні з минулим роком, зросло на 6,7 тис. тонн і становить 63,0 тис. тонн в заліковій вазі.

  Завдяки районній Програмі “Фінансова підтримка розвитку АПК” у Жовківському районі у підпрограмі «Селекція в рослинництві» щорічно збільшується врожайність та валове виробництво зернових культур.

  Виробництво картоплі становить 154,7 тис. тонн, овочів –  96,3 тис. тонн.

  У галузі тваринництва в усіх категоріях господарств поголів’я ВРХ зросло на 2 % і становить 18600 голів, завдяки державній підтримці за збереження та утримання молодняку ВРХ. Цією підтримкою скористалося 2075 фізичних осіб на суму 1772250,0 грн.

  Користуючись нагодою, вітаю всіх працівників сільського господарства з професійним святом та з нагоди завершення сільськогосподарського року, який приніс для багатьох із Вас вагомі здобутки. Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії – хлібороба й годувальника залишаються взірцем для багатьох.

  Нинішнього року трудівники села, керівники та фахівці господарств, сільськогосподарських організацій, переробних комплексів, фермери доклали немало зусиль для того, щоб закріпити позитивні тенденції в розвитку сільськогосподарського виробництва району.

  Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян.

  Нам відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Але лише завдяки Вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними. Нарощування обсягів виробництва зерна, іншої продукції поєднуються з поступовим підвищенням їх конкурентоспроможності, безперебійним задоволенням потреб харчової і переробної промисловості у сировині, утворенням сталого експортного потенціалу держави. Завдяки Вашим зусиллям полиці наших магазинів все більше і більше наповнюються високоякісними українськими продуктами, а в кожній українській оселі є і хліб, і до хліба.

  Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями Ваші ниви, хай втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість Вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу.

  Хай обходять Вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті та благополуччі.

  Керівник управління АПР
  Жовківської РДА
  Микола ВЕРЕЩАК.