Головна Цікаво Продати за нормальною ціною автомобіль: місія нездійсненна?

Продати за нормальною ціною автомобіль: місія нездійсненна?

157
0

Автомобільний ринок переживає складні часи: дилери настільки знизили ціни на нові автомобілі, що “беушка” перетворилася в залежаний товар – продати її складно, а вигідно продати взагалі практично неможливо. Але що робити, якщо дуже потрібно, буквально сьогодні? Ми вирішили звернутися в Vykup-auto, що пропонують послугу “терміновий викуп автомобілів”, і подивитися, наскільки їх пропозиція буде відрізнятися від ринкової вартості авто.

Отже, дано: Peugeot 207, 2009 р.в., 1.4 бензин, роботизована коробка передач. Пробіг – 79.000 км, загальний стан відмінний.

З кузовних дефектів при первинному огляді була виявлена ​​лише трисантиметрова потертість на задньому бампері, на самому кутку. На думку фахівців, подряпина неглибока, легко заполіруєте. В іншому ніяких питань: все працює, салон акуратний, підвіска не гримить, ніяких дефектів не виявлено. Так що потенційно у нашої пропозиції тільки один мінус – роботизована коробка передач, яку покупці “беушкі” злегка недолюблюють. Замовити виїзд фахівця до вашого авто та оцінки виможете самостійно на сайті компанії http://vykup-auto.kiev.ua/vykup-poderzhannyh-avtomobilej. Крім того, на сторінці сайту ви можете переглянути всі пропозиції по вживаним автомобілям.

Скільки коштує такий автомобіль?

В нашій базі безкоштовних приватних оголошень найдоступніше пропозицію аналогічного автомобіля 2009 року – $ 5690. В інший час можна було б просто поставити ціну $ 5000 і виставити машину на продаж на http://vykup-auto.kiev.ua – як розповідають професійні перекупники, часто починали дзвонити вже через 5-10 хвилин після подачі такого оголошення. Але нині покупець розпещений, тому якщо потрібно “тут і зараз”, то розміщення оголошення краще “продублювати”.

Ну що, поїхали? Але спочатку потрібно уточнити куди. Відкриваємо на нашому сайті сторінку з оголошеннями про термінове викуп автомобілів – вау, і в цьому відношенні сотні бажаючих! Значить, шанси є. Починаємо дзвінки.

Однак спочатку новини не радують: багато телефонів недоступні, часто абонент не знімає трубку. А багато хто з тих, хто зняв, кажуть: на жаль, на даний момент компанія не викуповує автомобілі – криза, перенасичення та інше.

З цікавості продзвонювати пару оголошень від автоломбардів. Але їх пропозиція навряд чи зацікавить тих, кому гроші потрібні не на пару днів або тижнів: за наш Peugeot ломбард готовий видати позику $ 3000. під 7% в місяць. Ні, напевно, все ж вигідніше продати, нехай і зі знижкою. Ну, хто готовий купити наш Peugeot?