Головна Цікаво Продовжити кращі лісівничі традиції

Продовжити кращі лісівничі традиції

313
0

Таке кредо у новопризначеного цього тижня директора Жовківського лісового господарства Степана Сохнацького, який працював лісничим В’язівського лісництва. Тому добре знайомий з відтепер очолюваним колективом й усіма азами лісівничої майстерності, а, найголовніше, любить свою справу, захоплюється дивоприродою.

 У вівторок в актовому залі лісгоспу заступник начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Юрій Гром’як зачитав наказ Державного агентства лісових ресурсів про призначення Степана Степановича Сохнацького за контрактом на посаду директора державного підприємства «Жовківське лісове господарство» терміном на п’ять років.

У вітальній промові голова Жовківської райдержадміністрації Богдан Юрдига зауважив, що відтепер починається нова віха в історії лісового підприємства. За словами очільника району, С. Сохнацький проявив себе як дисциплінований і цілеспрямований фахівець на довіреній ділянці роботи, тому побажав усьому колективу працювати не тільки у напрямку покращення економічних показників, а й — збереження лісу для наступних поколінь.

З благословення єпископа М. Колтуна, правлячого архієрея СокальськоЖовківської єпархії, нового керівника працівників лісового господарства району з приємністю привітав о. Степан Макар. «Нехай віра і молитва допоможуть вашій праці», — підсумував побажання священнослужитель для усього колективу.

Степан Сохнацький подякував за довіру й акцентував увагу на спільній праці з першого дня. Держава починається з кожного з нас, тому кожен на своєму місці повинен бути християнином, фахівцем і патріотом, добросовісно виконувати свої обов’язки.  

Уляна ЛАЩІВСЬКА.

Від редакції. Вітаємо С. Сохнацького із довіреною і заслуженою ділянкою роботи. Бажаємо усьому колективу ДП «Жовківське лісове господарство» спільної і злагодженої праці на благо підприємства і розвиток нашого району.