Головна Цікаво Проходить відбір кандидатів до вступу у військові коледжі

Проходить відбір кандидатів до вступу у військові коледжі

514
0

Жовківський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів до вступу у військові коледжі сержантського складу Збройних Сил України. Оголошується прийом у Військовий коледж Національної академії  сухопутніх військ ім. гетьмана П. Сагайдачного у м. Львові за такими напрямками навчання: мистецтво,  електротехніка та електромеханіка, військові науки, національна безпека, безпека державного кордону та  цивільна безпека, а також у військовий коледж Військового інституту телекомунікацій та інформатизації у м. Полтаві. Підготовка фахівців здійснюється за такими  спеціальностями: обслуговування комп’ютерних систем і мереж, технічне обслуговування і ремонт апаратури зв’язку та оргтехніки.

Навчання здійснюється за державним замовленням для підготовки військових фахівців для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» та присвоюється військове звання «молодший сержант».

Приймаються особи, які здобули повну загальну середню освіту за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, віком від 17 до 21 року, термін навчання становить 2-2,5 роки. Кандидати, які виявили бажання вступити до Військового коледжу, особисто подають заяву до районного військового комісаріату в період з 1 січня до 1 червня 2016 року.

Охочих отримати всю інформацію з правил прийому, вимог до кандидата просимо звертатися у відділення комплектування Жовківського РВК або за тел.: 21-373, 21-565.

Петро Марусин, військовий комісар Жовківського районного військового комісаріату.