Головна Цікаво Робота в Польщі: вакансії у сфері обслуговування, будівництва, виробництва

Робота в Польщі: вакансії у сфері обслуговування, будівництва, виробництва

32
0

Беззаперечний факт, що робота в Європі з кожним роком приваблює все більше людей, у тому числі й наших співвітчизників. Так, згідно зі статистикою, вже в кожній 5-ій польській компанії працюють українці. Наші співвітчизники отримують хорошу зарплату, завдяки чому можуть зібрати гроші на навчання дітей, купівлю нерухомості, автомобіля та інших цінностей. В якій сфері краще влаштуватися – на будівництві, у сільському господарстві чи на виробництві? Що краще: робота в Польщі на місяць, на сезон чи на рік? Дамо відповідь на ці питання.

Працевлаштування на заводах і фабриках

Можна без проблем вибрати роботу в Польщі на заводі пральних машин, автозапчастин, на фабриці з виробництва солодощів, фармацевтичній фабриці та ін. До того ж, такий варіант підійде як для однієї людини, так і для сімейної пари. Тож якщо вас цікавить робота для сімейних пар в Варшаві, Любліні, Ополе або іншому місті, ви можете розглядати варіант працевлаштування на заводі чи фабриці.

Серед найпопулярніших вакансій у цій сфері:

 • сортувальник;
 • пакувальник;
 • контролер якості;
 • різноробочий;
 • карщик та ін.

Щодо умов праці, то в основному потрібно працювати по 8-10 годин на добу, 5-6 днів на тиждень. Натомість це гарний варіант із точки зору зарплати. І в основному для таких працівників немає жодних вимог, крім відповідальності та уважності. Зазвичай на фабрики українці влаштовуються на 3 місяці й більше, адже це хороший та стабільний варіант для заробітку.

Сільське господарство

Можна поїхати офіційно влаштуватися на одне із фермерських господарств, великих сільськогосподарських підприємств, тваринних ферм тощо. Головне – відкрити робочу візу. Є пропозиції й у теплицях зі збирання грибів. Здебільшого, праця в Польщі у цій сфері оплачується виходячи з вашого виробітку: скільки врожаю (лохини, малини, полуниці та ін.) зберете, такою буде і зарплата. В основному, це близько 2,5-3 тис. злотих на місяць на руки та більше. Знову ж таки, сюди ви легко можете влаштуватися без знання мови, і такий варіант чудово підійде для сімейної пари і для однієї людини. Сюди ви можете відкрити сезонну візу, адже сільськогосподарські роботи належать до переліку сезонних, затверджених польським урядом.

Робота в Польщі на будівництві

Велику кількість вакансій на роботу в Польщі пропонують саме у цій сфері. Зокрема, це такі вакансії:

 • зварювальник;
 • арматурник;
 • фасадник;
 • будівельник-універсал;
 • покрівельник;
 • монтер;
 • електрик та ін.

Тут хороша зарплата (близько 3 тис. злотих на місяць і вище), але треба мати хороше здоров’я та багато працювати. Такий вид працевлаштування підходить чоловікам. Також вітається досвід у цій сфері.

Сфера обслуговування: готелі, ресторани

Без проблем можна знайти легальну роботу у Варшаві, Лодзі, Катовіце в одному з ресторанів, готелів чи інших закладів, що працюють у сфері обслуговування. Це можливість влаштуватися за контрактом і одній людині, і сімейній парі. Умови праці тут зазвичай найкращі. В основному, від працівників вимагають хороше знання польської мови, щоб можна було спілкуватися з клієнтами.

Сфера обслуговування – це може бути і робота нянею в Польщі, і праця по догляду за літніми людьми. Для таких вакансій також бажано знати польську мову. В основному набирають жінок віком до 55-60 років. Це може бути праця на місяць, на 3 місяці або на довший період.

Тож ви самі можете визначити для себе, куди краще влаштуватися – на будівництво, виробництво, у сільське господарство чи у сферу обслуговування. Є досвід роботи у певній сфері? Чудово, це можливість отримувати вищу зарплату завдяки своїм навичкам. Не маєте досвіду? Вам теж зможуть підібрати чимало вакансій, варто лише звернутися у хороше кадрове агентство.