Головна Цікаво Що потрібно врахувати під час установки теплої підлоги?

Що потрібно врахувати під час установки теплої підлоги?

109
0

Обігрів підлоги – це не розкіш, а, скоріше, необхідність. За допомогою установки нагрівальної системи, ви можете забути про холодну плитці у ванній, непрогрітих підлогах в дитячій і вкрай холодної температурі на лоджії. Головне завдання – врахувати всі супутні нюанси. Сьогодні ми поговоримо про те, яким повинен бути тепла підлога. Тож почнемо!

Головні характеристики якісного теплої підлоги:

  • Універсальність, можливість установки під різні типи підлогових покриттів – масив дерева, плитку, ламінат, камінь (штучний і натуральний) і так далі.
  • Хороші показники тепловіддачі – якісна система не тільки прогріває підлогу, але і може підтримувати комфортну температуру в приміщенні.
  • Можливість регулювати температуру нагрівання, а також повністю відключати систему в міру необхідності. Це стає можливим завдяки наявності терморегулятора.
  • Безпека, екологічність системи, відсутність шкоди для людського здоров’я.

Крім того, тепла підлога повинен легко укладатися, займати мінімум місця і служити максимально довго. Господарям також сподобається відсутність потреби в обслуговуванні, мінімум догляду.

За всіма цими параметрами виграє кабельний підігрів. Давайте поговоримо про нього детальніше.

Що таке обігрів за допомогою кабелю?

Особливості системи повністю відповідають її називання. Під покриття підлоги встановлюється спеціальний саморегулюючий кабель, який підключається до домашньої електромережі. Система комплектується терморегулятором. Завдяки цьому, ви можете змінювати температуру нагрівання, а також повністю відключати його, коли вас немає вдома. Укладаючи нагрівальний кабель, майстри можуть минути місця під меблями і технікою: це скоротить витрату матеріалів.

Зверніть увагу: для найбільш якісного обігріву рекомендуємо вибирати кабель норвезької компанії Nexans. Це – довговічний, надійний продукт, який добре зарекомендував себе у покупців. Саме компанія «Нексанс» стала новатором на ринку обігріву за допомогою кабелю, вперше запатентувавши цю технологію. Кабель її виробництва служить в норвезькій опері вже більше 60 років.

На установці теплої підлоги в Дніпрі спеціалізується компанія «Будіндустрія Дніпро». Фахівці гарантують максимально високу якість робіт, доступні ціни та консультативну підтримку. Бажаємо тепла і затишку у вашому домі!