Головна Цікаво Що потрібно знати про вініри

Що потрібно знати про вініри

203
0

Згодом природна білизна зубів втрачає свої властивості, а криві зуби з різних причин не піддаються корекції. Сьогодні є можливість виправити ці проблеми за допомогою вінірів, які роблять зуби рівними і білими.

Накладки являють собою найтонші пластинки, виконані зі спеціальної кераміки. Вініри покращують колір і форму зуба, положення в зубному ряду. Вони настільки видозмінюють посмішку, що роблять її практично невпізнанною. Посмішка виходить ідеальною і природною.

Київська стоматологічна клініка Кью Клінік надає професійні стоматологічні послуги для дітей і дорослих. Отримати висококваліфіковану консультацію, дізнатися більше про процедуру установки вінірів можна, перейшовши за посиланням https://qclinic.com.ua/services/esteticheskaya_stomatologia/viniry/.

Від товщини вінірів залежить їх міцність і натуральність. Два найбільш затребуваних матеріалу для виготовлення тонких пластинок – це композиційний (пломбувальний) матеріал і фарфор. Обидва типи виготовляються зубним техніком в лабораторії.

Сучасні вініри значно відрізняються від своїх перших прототипів. Змінився процес виготовлення, установки, з’явилися нові матеріали, розширилася область поставлених завдань, збільшився термін експлуатації до 20 років.

Як відбувається процедура

Перед початком роботи доктор проводить санацію ротової порожнини і робить знімки. Далі проводиться комп’ютерне моделювання майбутнього результату, яке дозволяє пацієнтові побачити своє обличчя з усіма варіантами посмішок і формами виниров.

Після затвердження оптимального варіанту виготовляється прототип з воску майбутніх накладок для примірки. Заключний етап – виготовлення накладок в лабораторії.

Процедура не займає багато часу – все залежить від кількості виниров. До того ж, на відміну від коронок, в даному випадку не потрібно сильно обточувати зуби, так як знімається тільки верхній шар емалі, а в деяких випадках обходиться без цієї маніпуляції. Вініри з’єднуються з тканинами зубів міцно і надійно.

Плюси установки вінірів

  • Можливість виправити такі дефекти: форму зубів, відколи, тріщини, щілини між ними, нерівності емалі, недолік висоти
  • довговічність
  • естетичність
  • Стійкість до барвників
  • натуральний вигляд

За допомогою вінірів лікуються багато захворювань, наприклад, м’язова-суглобова дисфункція скронево-нижньощелепного суглоба, відновлюється двостороннє жування, повертається носове дихання, усувається хропіння.