Головна Цікаво ТОП-5 книг для майбутніх трейдерів

ТОП-5 книг для майбутніх трейдерів

140
0

Форекс є найбільшою біржею з купівлі та продажу валют. Оборот угод за один день перевищує кілька трильйонів доларів

Заробляти на різниці курсів валют можуть фізичні особи – комерсанти. Але досягти швидкого успіху на біржі можуть не все. Які особисті якості необхідні для брокера? Що потрібно знати перш, ніж робити ставки? Відповіді на ці питання можна знайти в спеціалізованій літературі. Книги про трейдингу пишуть люди, які знають всі тонкощі роботи на Форекс, і готові поділитися з ними зі своїми читачами.

Почати кар’єру трейдера можуть люди в будь-якому віці. Людині пропонують передбачити, яким буде курс однієї валюти в порівнянні з іншого. При успішному прогнозуванні дилер виплачує людині комісію, якщо ні – з рахунку фізичної особи списуються гроші. Щоб здійснювати успішні операції, крім індивідуальних якостей, знадобляться теоретичні знання, і деякі секрети, які готові розкрити люди, які досягли висот на валютному ринку.

  • Костянтин Кондаков. «Як бачити і передбачити ринок: Фундаментальні індикатори Форекс». Практичний посібник для трейдерів-новачків. Письменник показує зв’язок новин економіки на ринок валют, доступно пояснює про важливі фактори, які впливають на вартість валют.
  • Майк Беллафіоре. «Один хороший трейд». Автор детально описує, якими якостями повинен володіти успішний трейдер, про помилки, які допускають новачки, зрозуміло описує важливі рекомендації. Багато корисної інформації, яку легко сприймати всім категоріям читачів.
  • Джек Швагер. «Технічний аналіз: Повний курс». Книга буде корисною як новачкам, так і маклерам з досвідом роботи. Автор пояснює базові поняття валютного ринку, основні прийоми торгівлі і методи, здатні підвищити прибуток.
  • Олександр Елдер. «Як грати і вигравати на біржі». Практичний посібник, як правильно діяти на торгових біржах. Це бестселер, який відповідає на питання, як навчитися аналізувати ринок валют, контролювати емоції, виробляти дисципліну.
    Ларс Твід «Психологія фінансів». Автор є банкіром, тому знає про тонкощі ринку, і доступною мовою становить посібник для початківців маклерів, вчить їх розуміти закони і стану ринку, допомагає уникнути помилок.

Де замовити книги

Швидше за все замовити книги можна в інтернет-магазинах. Доставка здійснюється від 1 до 3 днів. Є можливість вартість суму на карту або оплачувати після доставки товару. У магазині https://stylus.ua представлені анотації до книжок, доступні ціни, а консультанти допоможуть вибрати необхідну літературу.