Головна Цікаво Широкоформатний друк: 5 переваг для реклами

Широкоформатний друк: 5 переваг для реклами

140
0

Якісна поліграфічна продукція – це візитна картка фірми. Тому, в сучасному бізнесі широкоформатний друк стійко зайняла своє місце. Створення реклами на такому носії набагато дешевше, і займає менше часу, ніж підготовка ролика по ТБ. Немає сумнівів, що такий інформаційний носій більш доступний і дозволяє більш гнучко планувати рекламні кампанії для бренду.

Де використовується?

На сьогоднішній день розвиток техніки і потреба в поліграфічній продукції досягли особливо загостреної конкуренції. У будь-якому місті, можна знайти від декількох до десятків і навіть сотень фірм, які пропонують здійснити широкоформатне відтворення поліграфічної продукції.

Цю форму просування, вибирає переважна більшість великих і середніх підприємств. Також багато невеликих фірм вирішують повідомити про свою діяльність за допомогою яскравих плакатів, банерів та інших великих засобів масової інформації.

5 основних переваг представленого виду друку

Даний вид реклами має безліч плюсів і величезним потенціалом. Серед них варто виділити:

  1. Відносно низька вартість.
  2. Стійкість до погодних умов. Рекламна продукція, виготовлена ​​за цією технологією, на 100% влагоустойчива, вона також добре реагує на низькі і високі температури.
  3. Ефект глибини кольору також є перевагою. Завдяки цьому банери і щити привертають увагу перехожих. Крім того, ці види інформаційних носіїв легко збирати і транспортувати.
  4. Проекти на дуже гідному рівні, відбитки більш насичені кольори.
  5. Дана технологія передбачає використання різного формату паперу, починаючи від типових ПВХ-матеріалів, тобто банерної підкладки, плівки, що самоклеїться, сітки.

Високоякісну широкоформатний друк можна виконати одним з декількох цифрових методів, тобто в формі сольвенту, еко-розчинника, барвника, сублімації барвника, латексної або УФ-друку. Це дозволяє створювати будь-які рекламні матеріали шириною до 5 метрів.

Компанія Univest Advertising Production використовує тільки сучасні друкарські машини і засновує реалізацію виключно на матеріалах високої якості і ефективних друкованих методах. Завдяки цьому створюються маркетингова продукція виходить відповідно до вимог та потреб клієнтів.