Головна Цікаво Сільський голова Львівщини займається колекціонуванням авто

Сільський голова Львівщини займається колекціонуванням авто

179
0

Своя справа «для душі» є чи не в кожного з нас — те, що дає відволіктись від буденності. А «хворобу» під назвою колекціонування, кажуть, підхоплюють багато людей. Доволі часто захоплення стає справою багатьох років або ж, навіть, життя. Василь Дзюб, чинний сільський голова села Старої Скваряви, займається колекціонуванням уже понад чотири роки. Мова про автомобілі. У його «гаражі» — 144 автівки та 20 танків. Точніше, їхні мінікопії. Яких тільки машин немає у колекції Василя Степановича! Це все те, що рухається на колесах, створене від понад півстоліття тому й до наших днів.

Першою моделлю у колекції став «Москвич 407». Згодом додалися серії інших авто. Таке хобі, каже сільський голова, не з дешевих. Машинка з колекції спочатку коштувала щонайменше 20 гривень (вона входила до журналу «Автолегенда», який купував двічі на тиждень колекціонер), згодом усі 50, а ще пізніше понад 100 гривень. За його словами, всі вони вартували того, аби їх придбати, адже мають свої родзинки та принади.

Колекція вміщає моделі різних марок і періодів, зокрема радянські
марки легкових та вантажних автомобілів («Москвич», «ВАЗ», «ЗІЛ», «ГАЗ», «Запорожець», «Таврія» «Побєда», «Волга» тощо). Проте це не
банальне «збирання» предметів за склом, пан Василь багацько знає про кожне своє авто, його історію та технічні особливості. Ось таке захоплення!

Яніна ТАРАСІВ