Головна Цікаво Сучасні інструменти інвестування: від венчуров до криптовалюта

Сучасні інструменти інвестування: від венчуров до криптовалюта

61
0

Вільні заощадження можна перетворити в активи, які будуть працювати на вас. Загальний інвестиційний клімат в Росії сьогодні швидше негативний, ніж позитивний, але ситуацію можна виправити. Кожен інвестор сам для себе теж повинен прийняти рішення – хоче він розвиватися чи ні, і якщо так, то яким саме. Ефір криптовалюта курс якої коливається під впливом різних факторів, нарівні з біткоіни і іншими монетами здатний допомогти непогано заробити в майбутньому. Хоча криптовалюта – поки що далеко не найпопулярніший варіант вкладення грошових коштів.

Нерухоме майно

Купівля нерухомості – самий просто спосіб захистити заощадження від інфляції і примножити їх в майбутньому. Вартість житла постійно зростає, за умови грамотного планування власна нерухомість здатна принести близько 10-20% річних. Правда, в кризових для економіки умовах це далеко не кращий варіант для заробітку, але чорна смуга не може бути вічною.

торгові системи

Торгові автоматичні алгоритми – теж цікавий варіант заробітку. Роботи дають 30-80% доходу трейдерам-новачкам, досвідчені інвестори отримують більше. Ринок гнучкий, мінливий, тому вкладати в даний сегмент багато не варто, але спробувати можна.

Сюди ж можна віднести ETF – біржові інвестфонди. Вони дозволяють вкладатися в широкий перелік організацій, що входить до складу конкретної індексної структури. Для зниження ризиків звертайтеся до брокера.

бізнес

Ризиковий і одночасно високоприбутковий спосіб заробітку. Коли процеси налагоджені, настає черга масштабування підприємств. Піднятися в разі успішного розвитку бізнесу можна дуже непогано, але ризики високі. Можна інвестувати в малий бізнес через краудлендінг. Схеми на зразок IPO дозволяють підприємствам залучати кошти на розвиток за рахунок продажу акцій. Після покупки цінних паперів інвестор стає акціонером і починає отримувати дохід.

криптовалюта

Цифрові монети за останні роки викликали справжній фурор фінансового ринку. Вони дають хороші показники прибутковості і в цілому стали ефективним інструментом переоцінки фінансової системи. Курси криптовалюта в реальному часі до долара можна дізнатися зі смартфона онлайн, щоб порівняти коливання, прийняти рішення про покупку або продаж. Враховуйте той факт, що крипта – дуже волатильний актив, і потрібно правильно вибрати напрямок.