Головна Цікаво Таблетки Циклоферон як ефективний засіб лікування

Таблетки Циклоферон як ефективний засіб лікування

9
0

Для лікування грипу, гострих респіраторних захворювань, герпесу ви можете замовити в інтернет – аптеці таблетки «Циклоферон». Дане ліки протидіє вірусам на ранніх термінах зараження: від одних до п’яти діб. Протистоїть розмноженню вірусів і калічить їх частки. Крім того, воно підвищує імунітет і опірність організму до запальних процесів. Таблетки жовтого кольору, мають двосторонню опуклість, покриті оболонкою легко розчиняється в кишечнику. Одна таблетка містить 150 міліграм акрідонуксусная кислоти. Після прийому цих ліків, максимальне його зміст в крові відбувається через 2,5 години. Через 8 годин його вміст у крові починає знижуватися, а через добу практично зникає. Важливо! Якщо дозу перевищувати, накопичення даного медикаменту в клітинах організму не відбувається.

правильне дозування

Курс лікування для дорослих і дітей від 12 років – 5 діб, за які потрібно прийняти 20 таблеток. Алгоритм прийому препарат по добі наступний: 1 – 2 – 4 – 6 – 8. При важкій формі захворювання в перший день приймається 6 таблеток. При лікуванні герпесу приймається 40 таблеток по добовому алгоритму: 12 – 4 – 6 – 8 – 11 – 14 – 17 – 20 – 23. Для дітей молодше 12 років курс лікування 5 – 10 прийомів залежно від тяжкості захворювання і віку, по алгоритму: 1 – 2 – 4 – 6 – 8 – 11 – 14 – 17 – 20 – 23. При лікуванні герпесу: 1 – 2 – 4 – 6 – 8 – 11 – 14.

Побічні ефекти і знайомство з інструкцією

До побічних ефектів прийому таблеток «Циклоферон» можна віднести дуже рідкісні випадки ангіоневротичного набряку, появи на шкірі кропив’янки і висипу.

Протипоказання

  • Ліки «Циклоферон» не можна приймати:
  • які годують груддю матерям;
  • вагітним;
  • при цирозі печінки;
  • дітям до 4 років;
  • при непереносимості хімічного складу ліки.

Потрібно обережно приймати ці таблетки при захворюваннях шлунково-кишкового тракту. Термін придатності 24 місяці з дня випуску. Таблетки необхідно зберігати в затишному темному місці при температурі не більше 25С °. На сайті інтернет – аптеки вказана ціна даного препарату і основні його властивості. Щоб його купити таблетки Циклоферон https://budzdorov.org.ua/p/984505397-cikloferon-v-tabletkah-150-mg-20-tabletok/, достатньо оформити замовлення за простою процедурою, оплатити товар, і посилка з ліками прибуде на зазначений в формі замовлення адресу.

Перед використанням препарату зверністься до свого сімейного лікаря.
Публікація розміщена в Інформаційний цілях.