Головна Цікаво Варіанти проводового інтернету в приватний сектор

Варіанти проводового інтернету в приватний сектор

314
0

Інтернет провайдери пропонують кілька видів підключення інтернету в приватному секторі. Серед варіантів, які вони можуть запропонувати – бездротові і дротяні способи передачі даних. Обидва способи використовують і обидва мають свої переваги і особливості. Тим, хто хоче мати в своєму будинку стабільну високошвидкісну зв’язок, потрібно оцінити всі доступні методи, щоб вибрати найоптимальніший і практичний для себе варіант.

Види і переваги провідних підключень

Провайдери можуть запропонувати кілька варіантів провідних підключень:

  • Кабель. Таке підключення використовується в густонаселених районах. Застосовують два види кабелю: Ethernet і DOCSIS. Перший варіант передає дані з високою швидкістю (1000 Мбіт), забезпечує стабільний сигнал, чого цілком достатньо для звичайних функцій: скачування файлів перегляду відео, ігор. Однак вартість такого підключення досить висока через технічні особливостей прокладки кабелю.
  • Кабель DOCSIS. Застосовується телевізійний або коаксіальний провід, що дозволяє крім інтернету отримати телебачення, яке буде працювати окремо від нього. Але це підключення використовується тільки в приватному секторі, який знаходиться в межах або неподалік від міста через дорогу вартості і обмежень в відстані прокладки.
  • Оптоволоконна лінія. Це найефективніший швидкісний провідний інтернет. Його використовують для забезпечення високошвидкісним з’єднанням офісів, корпоративних клієнтів, яким потрібна швидкість і стабільність. До того ж, волокно забезпечує захист від втрати персональних даних. Для підключення такого інтернету потрібно дороге обладнання, тому мережа рідко прокладається в важкодоступні місця. Але у віддалених від міста територіях приватного сектора такий кабель простягають.

Щоб вибрати, який варіант підключення замовити, потрібно оцінювати не тільки плюси і мінуси кожного з них, але і рівень доступності у своїй місцевості. Дізнатися це можна у провайдерів, краще проконсультуватися з декількома компаніями, щоб зробити найбільш оптимальний вибір.

Якісне підключення від компанії FORSAGE

Провайдер FORSAGE підключає швидкісний інтернет в приватний сектор в різних містах України, в тому числі за допомогою оптичного волокна. Завдяки цьому користувачі можуть мати вдома підключення, яке не створюватиме обмежень, а дозволить їм спокійно і комфортно працювати, завантажувати великі файли дуже швидко і користуватися іншим функціоналом. Компанія також надає якісний сервіс з обслуговування всіх своїх клієнтів. Тому інтернет працює стабільно, а в разі поломки швидко відновлюється. Замовити послуги можна через сайт провайдера.