Головна Цікаво У яких випадках необхідно використовувати осушувач повітря

У яких випадках необхідно використовувати осушувач повітря

26
0

Для комфортного проживання в домі необхідно, аби збалансованими були температура, свіжість та вологість повітря

Побутові осушувачі повітря стають незамінними приладами серед кліматичної техніки. Особливо вони корисні для людей, що проживають у приватних будинках, на перших поверхах багатоквартирних споруд, користуються централізованою системою опалення. Інтернет-магазин Osushiteli.ua пропонує найкраще обладнання від провідних європейських виробників. Переглянути весь список побутової техніки можна у каталозі osushiteli.ua.

Побутовий осушувач повітря стане незамінним приладом, якщо потрібно виконати такі роботи:

  • Висушити нове приміщення при переїзді.
  • Знизити вологість у ванній чи кімнаті, де часто сушать білизну.
  • Усувати надмірну вологість у кімнатах, поки не працює централізоване опалення.
  • Висушити стіни після проведених ремонтних робіт.
  • Зробити оптимальною вологість у тих приміщеннях, де недостатньо вентиляції повітря, наприклад, у кімнатах без витяжки чи у кладовках, де немає вікон.
  • Осушити гараж, підвал, будь-яке складське приміщення.

Побутові осушувачі набагато ефективніші, ніж електроприлади. Вони м’яко осушують повітря, не впливаючи на інші прилади, меблі чи електроніку. Застосування осушувача сприяє повному припиненню розвитку грибка та плісняви на стінах. Чимало моделей мають опцію іонізації повітря. Особливо корисна функція HEPA-фільтрації, що дозволяє знищувати більш ніж 90% шкідливих мікроорганізмів.

За якими критеріями вибирати осушувач повітря

Осушувачі поділяються на три типи:

  1. Адсорбційний. Вбирає вологу за допомогою спеціальних наповнювачів, які висушуються завдяки електронагрівачам.
  2. Конденсаційний. Працюють на основі сучасного компресора.
  3. Міні-осушувачі з елементом Пельт’є. Застосовують для невеликих закритих приміщень. За добу збирають до 750 мл рідини.

Вибираючи осушувач для дому, варто звернути увагу і на інші параметри: площа осушення, рівень шуму та використання електроенергії, розмір баку для збору конденсату, надійність приладу та комплектуючих, гарантія від виробника.

Придбати якісне осушувальне обладнання можна у спеціалізованому магазині Osushiteli.ua. Професійна команда має великий досвід роботи, тому знає про осушувальну техніку все, та зможе підібрати потрібний прилад відповідно до потреб клієнта. Безкоштовні консультації можливі за контактними номерами телефонів, також можна замовити зворотній дзвінок на сайті компанії.