Головна Цікаво Відновимо ліси разом

Відновимо ліси разом

308
0

Працівники Жовківського ДЛГП ЛГП «Галсільліс» завершили весняну лісокультурну кампанію відновлення лісів на запланованих і підготовлених ділянках. Мета акції – вкрай благородна і значуща. Адже полягає вона в  популяризації екологічно-лісівничої пропаганди, поширенні знання про ліси та їх важливість для існу-вання життя на планеті.

Відповідно до плану посадки лісових культур, у Жовківському лісогосподарському підприємстві «Галсільліс» посаджено 30,7 га лісу, висаджено 204,6 тис. шт. саджанців сосни, дуба звичайного, дуба північного. Підприємство повністю забезпечене власним посадматеріалом, вирощеним у розсаднику Жовківського лісництва.  Радує той факт, що щороку чисельність учасників акції закладення лісу зростає. Це означає, що небайдужих до поліпшення екологічної ситуації  стає все більше. Головний захід акції – це садіння дерев, проведення робіт із лісовідновлення та лісорозведення із залученням учнівської молоді, представників виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, засобів масової інформації. Тобто, щороку рух за майбутнє лісу набирає все більших обертів і має гарні напрацювання.

Минулого тижня організовано садіння лісу у 41-му кварталі Жовківського лісництва с. Звертова (лісник  Петро Звір).  Завзято кипіла робота з висаджування дубків і сосен  (8 рядків дуба звичайного і 2 — сосни звичайної). Гарна сонячна погода сприяла благородній праці. Адже пройдуть десятки років, допоки з маленьких саджанців виростуть великі дерева. Свою лепту для наступних поколінь внесли генеральний директор обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Галсільліс» Володимир Мельник, керівник Жовківського ДЛГП ЛГП «Галсільліс» Василь Сало, заступник голови Жовківської районної ради Алла Жук, керуюча справами Жовківської райради Надія Солтис, спеціалісти Василь Пущинський і Володимир Гулій, працівники лісу та молодь, котра прибула з обласного центру.

Такі спільні акції сприяють вихованню у підростаючого по-коління шанобливого ставлення до природи, зацікавленості до збереження лісових насаджень, стимулюють  дотримання правил поведінки в лісі, роз’яснюють широким колам громадськості важливість створення лісових насаджень.

Уляна ЛАЩІВСЬКА.