Головна Цікаво Злодій отримав заслужене покарання

Злодій отримав заслужене покарання

230
0

У ніч з 28 на 29 жовтня 2015 року у редакції сталася крадіжка.
Яким було наше здивування, коли зранку прийшли на роботу, а вхідні двері були відчиненими. Серцевина замка зірвана. Спочатку навіть на думку не спадало про крадіжку, думалось, що комусь з працівників важко було відчинити замок. Але реальність виявилась іншою. У приймальні зауважили відсутність комп’ютера, клавіатури, системного блоку і монітора. Після шокового стану, «сюрпризи» продовжились. Із кабінету кореспондентів було викрадено два фотоапарати, диктофон, два мобільні телефони, акустичну систему.  Згодом з’ясувалося, що зі шухляди приймальні викрадено ще один особистий фотоапарат працівниці і комплектуючі. Звісно, що роботу редакції було паралізовано. Бо фотоапарат – чи не основний засіб праці журналістів.

На телефонний дзвінок працівники Жовківського відділення поліції відреагували оперативно. Слідчий та експерт провели оперативно-слідчі дії, допитали працівників. Ми написали  заяву про зафіксований факт крадіжки редакційного майна. На вимогу слідчого Жовківського відділення поліції Н.Скиби, котра вела кримінальне провадження крадіжки у КП «Редакція газети «Відродження»,  представили  усі необхідні довідки з переліком і балансовою вартістю викраденого майна. Матеріальних збитків було завдано редакції на суму 14932 грн. 23 коп. І нам довелось лише чекати.

Але у кожній справі, життєвих перипетіях велике значення має везіння, інколи велике старання, на жаль, не приносить бажаного результату. Так і в нашій ситуації спрацював банальний щасливий (звісно, для редакції)  випадок, який і розв’язав заплутаний клубочок злочину. У жовківському парку було скоєно напад на молодого чоловіка, який у пізній час повертався з дискотеки. На щастя, він запам’ятав особу кривдника, який до того ж викрав у нього мобільний телефон. Завітавши у квартиру нападника, працівники поліції натрапили і на сліди редакційної крадіжки – картку від мобільного телефону. Частину викраденого знайшли, а частину уже було продано. Проте поліціянти вилучили із ломбардів і кіосків збуті для реалізації фотоапарати марок Sony і Cenon, клавіатуру Тech.

28 грудня 2015 року кримінальне провадження за фактом крадіжки у КП «Редакція газети «Відродження»  скеровано у Жовківський районний суд. Відтоді  потерпілі спільно брали участь у неодноразових судових засіданнях. 19 травня 2016 року суддя Жовківського районного суду Р. Ясиновський ухвалив вирок. Крадій отримав покарання — позбавлення волі на 5 років і 3 місяці. 1 листопада 2016 року колегія суддів Апеляційного суду Львівської області постановила: вирок Жовківського районного суду залишити без змін, апеляційну скаргу адвоката – без задоволення.  

Редакції газети «Відродження» і потерпілій працівниці повернули відшукане майно. Для компенсації вартості викраденого і незнайденого майна  — скеровано виконавчий лист.
Дякуємо працівникам Жовківського відділення поліції, суддям і секретарям Жовківського районного суду, котрі проводили судові засідання, прокурору за співпрацю і хоч частково  повернуте майно.

Редакція.