Головна Свято МИКОЛАЯ люблять ВСІ…

МИКОЛАЯ люблять ВСІ…

540
0

Свято Миколая — це найбажаніший день у році для усіх українських діточок. Напередодні свята діти пишуть до нього листи із своїми побажаннями, моляться до нього, просячи передусім здоров'я собі та батькам, миру та добра в рідній Україні. Саме Святий Миколай Чудотворець є покровителем дітей, молоді і завжди опікується їх життям та навчанням. І тому найгарніші і найтепліші свята зустрічі Миколая  проходять у школах і садочках…

«По Україні з краю в край ходить Святий Миколай…"— цими словами розпочалось надзвичайно яскраве, тепле та добре свято Миколая у Великогрибовицькій ЗОШ І-ІІІ ст. Творчість та креативність учителя початкових класів Уляни Воробець, яка готувала своїх учнів до свята, майстерність батьків в оформленні сцени та пошитті чудових новорічних костюмів – все це зробило свято незабутнім  і направду казковим. Стараннями вчителів початкових класів Лесі Ярославівни Москаль та Катерини Михайлівни Шретер наші наймолодші школярі виступали дуже впевнено, закликали Св. Миколая своїми віршами, піснями та цікавими танцювальними номерами.

На шкільне свято у Великогрибовицьку ЗОШ  також завітав і колектив аніматорів, який подарував нашим діточкам ще більше радості, океан вражень та бурю позитивних емоцій.  Святого Миколая з Ангеликом, які завітали у цей день у  нашу школу,  діти зустріли  весело,  захоплено розповідали йому свої дитячі вірші, співали  пісні, які  звучали з уст нашої малечі так щиро і так душевно. А по завершенні такого теплого вітання Миколай роздавав кожному школяреві чу-дові солодкі подаруночки. Особлива подяка нашому благодійнику, депутату облради А. Р. Думі за щедро надані солодкі «миколайчики»  для усіх молодших школярів.
МИКОЛАЯ люблять ВСІ! І це шкільне свято у Великих Грибовичах направду додало ще більше радості і добра від такого великого єднання учнів, батьків і вчителів. Бо всі ми знаємо істину — сила школи у партнерстві учителів, батьків та учнів, у спільному бажанні досягнути результату навчально-виховного процесу.

Свято Миколая — це свято Милосердя, свято Доброти, Прощення, Любові до ближніх …А найвище щастя – це робити добро… Не забуває про дітей і наше жіноцтво із Жовківського осередку Всеукраїнського Об'єднання  українок  «Яворина». З добром і любов'ю  вони завітали  до багатодітних сімей у Великих та Малих Грибовичах та в с. Волицю до родини Хрущ.
Іграшки, шкільне приладдя, розмальовки, фарби та олівці, одяг – все це подарунки-«миколайчики» від нашого районного осередку «Яворина».  Подарунки  отримали також і найменші діточки із сімей у Великих та Малих Грибовичах, чиї батьки захищали нашу державу в російсько-українській війні. Наш обов'язок ніколи про це не забувати, а малеча має зростати у добрі  та любові під мирним небом України…Тож хай наші діти ростуть здоровими, щасливими і навчаються з радістю. Нехай щомиті відчувають нашу турботу, теплоту і милосердя наших сердець, щоб в Україні  завжди був мир, добро і злагода!!! Із найщирішими побажаннями у кожну українську родину:
Мир тобі, Українська Родино!
Хай святиться тут Боже ім'я!
Дай Вам, Боже, в добрі і здоров'ї
Нового року дочекати і всі свята відсвяткувати!!!

Галина Васьків, заступник директора з НВР Великогрибовицької
ЗОШ І-ІІІ ст.,
голова районного осередку Об'єднання українок «Яворина».