Головна Цікаво Вплив казеїнового протеїну на формування спортивного тіла

Вплив казеїнового протеїну на формування спортивного тіла

147
0
протеин

Казеїновий протеїн – засіб, призначений для професійних спортсменів, які дотримуються правил здорового харчування і регулярно піддаються фізичним навантаженням. Завдяки прийому даного препарату корисні речовини рівномірно розподіляються по тілу людини. Головним компонентом тут виступає білок, який є будівельним матеріалом організму. Ціна на казеїновий протеїн доступна, якщо купувати його в нашому інтернет-маркеті.

склад засобу

Протеїн, про який йде мова, вдається отримувати за допомогою створаживания молока з використанням спеціальних ферментів. Як діє казеїновий протеїн в організмі спортсмена: при попаданні в шлунково-кишковому тракті препарат різко стає густішим, через що повільно проходить по травній системі. Це відбувається настільки повільно, що час пересування речовини по органам шлунково-кишкового тракту може становити до семи годин. Тобто в цей період всі корисні речовини, що містяться в казеине, всмоктуються в кров і поширюються по всьому тілу. Препарат містить величезну кількість корисних і незамінних амінокислот, завдяки чому є біологічно цінних для всіх спортсменів.

Види казеїнового протеїну

Вирішивши купити казеїновий протеїн в інтернет-магазині Havka, ви зіткнетеся з необхідністю вибору, так як існує кілька різновидів даної біодобавки, одна з яких – стандартна, а зміст інших дещо змінено. Звичайний протеїн найчастіше використовується в білкових коктейлях для спортсменів, так як він ідеально розчиняється в рідині.

Продається у нас так званий міцелярно казеїн. З його складу виключена лактоза, а також всі молочні жири. Тобто в цьому випадку пропонується чистіша форма білка, ніж в класичному казеїновому протеїні. Що це означає? В результаті мікрофільтрації даного засобу ліквідуються мікроглобули жирів розміром трохи більше 0,001 мікрон, проте безпосередньо білок залишається не розщеплюється. Тобто це засіб також повільно проходить по організму і живить його корисними речовинами по час сну.

Гідролізований казеїновий протеїн – ще один різновид препарату. Це найбільш маленька форма білка – просто білкові фрагменти, які утворилися після руйнування зв’язків між амінокислотами. Найбільше користі даний засіб приносить, якщо вживати його до і після занять спортом. Справжній казеїновий протеїн в Києві можна знайти саме в магазині Havka. На смак гідролізований казеїновий протеїн трохи гірчить, але це лише свідчення того, що у вас в руках оригінальний препарат.