Головна Цікаво Чотири причини зниження чоловічої потенції

Чотири причини зниження чоловічої потенції

275
0
Нерегулярная половая жизнь

Одне з головних бажань чоловіка – це не тільки самому отримати задоволення під час інтимних стосунків, але і дозволити насолодитися цим процесом жінці, тому питання потенції актуальний для представників сильної статі практично в будь-якому віці.

Природою в чоловіка закладені величезні сексуальні резерви, але сучасне покоління чомусь не використовує їх з повною силою, розслабляючись і заспокоюючись згодом. Фізично вони можуть бути повноцінними статевими партнерами все життя, але на практиці виходить трохи по-іншому. На зниження потенції чоловіки все частіше скаржаться в більш ранньому віці, нерідко навіть в 30-40 років. І це зовсім не означає, що у них є дійсно серйозні проблеми. У більшості випадків з такою «неприємністю» легко впоратися, трохи відпочивши та придбавши своїй улюбленій нову зачіску. Адже щось нове вносить цікаву ізюминку у ваші стосунки. Наприклад, інтернет-магазин Shop Volos пропонує штучне волосся, яке з успіхом можна використати при проведенні часу тет-а-тет.

Що ж стосується причин, які призводять до зниження потенції і нескладно усуваються, то їх може бути кілька.

Причина перша – нерегулярне статеве життя

Так-так, як би фантастично це не звучало, але «збирати» сперму, утримуючись, чоловікові нітрохи не варто. Особливо це важливо після тридцяти років, адже така стриманість негативно впливає не тільки на потенцію, але і на репродуктивні функції чоловіка. Фахівці радять, і цьому є наукові докази, мати сексуальні стосунки, як мінімум, кожні три-чотири дні, адже саме такого перерви досить для повного відновлення «чоловічого резерву».

Причина друга – статеві інфекції

За своїм здоров’ям чоловік повинен стежити особливо ретельно. І в першу чергу це стосується венеричних захворювань, які також негативно впливають на потенцію. Найбільш поширені:

  • гонорея;
  • сифіліс;
  • трихомоніаз;
  • хламідіоз.

Вони ефективно лікуються за допомогою антибіотиків, але несвоєчасне звернення до лікаря може привести до ускладнень. Саме тому при будь-яких виділених з неприємним запахом, відчуття свербежу або печіння, а також інших неприємних симптомах потрібно негайно обстежитися.

Причина третя – прийом деяких лікарських засобів

Дійсно, існує ціла група лікарських засобів, побічним ефектом прийому яких є зниження чоловічої потенції. До них відносяться снодійні (наприклад, барбітурати), антидепресанти, резерпін, сульпірид, бета-блокатори, що часто використовуються при підвищеному кров’яному тиску, нейролептики. І це не весь список, тому на прийомі у лікаря чоловікові варто уточнити про кожен препараті, який йому призначають, адже уникнути зниження потенції можна всього лише заміною лікарського засобу.

Причина четверта – фізичне виснаження організму

Цей стан може бути викликано неправильним харчуванням, постійним недосипанням, перенесенням інфекційних і загостренням хронічних захворювань, постійними стресами, прийомом алкоголю, наркотиків і навіть куріння.