Головна Цікаво 4 види народних татуювань і їх особливості

4 види народних татуювань і їх особливості

296
0
тату

Народними татуюваннями є такі зображення на тілі людини, які символізують духовний світ певних народів.

Майстри стверджують, що найвідомішими з них є кельтські, полінезійські, егіпетсткі і арабські татуювання, причому у всіх у них є свої особливості.

1. Арабські татуювання наносили тільки для лікування. Люди були переконані, що якщо зробити натільна зображення в тому місці, де у людини є захворювання, то воно незабаром пройде. Мусульмани негативно ставляться до натільного живопису, тому і дозволяли наносити такі зображення тільки в медичних цілях. Іноді особливо релігійні люди наносили на свої тіла символічні татуювання, різні написи або фрази. Тільки в кінці дев’ятнадцятого століття почали наносити татуювання для того, щоб стати більш красивими і привабливими. Однак це могли собі дозволити тільки високопоставлені особи, для інших це було під забороною.

2. Єгиптяни наносили татуювання в основному в якості оберега або талісмана, вони вважалися містичними символами, символізували Всесвіт і реінкарнацію. Такі малюнки включали в себе точки, ієрогліфи і сакральні символи. Вони складалися в написи, які допомагали людині домогтися успіху і позбутися від негативного впливу з боку. Такі зображення здатні були повністю змінити долю людини, тому потрібно було наносити їх з особливою обережністю.

3. Полинезийские татуювання з глибокої давнини показували статус і положення в суспільстві свого володаря. Значним таких зображень вважалося безстрашність і відвага. Раніше наносити на тіло малюнки було невимовно боляче, тому рідко хто наважувався на такий вчинок. Їх наносили гострими черепашками, зубами великих риб або їх кістками. Жінки неймовірно мучилися при нанесенні натільних малюнків, адже їх відмовлялися брати в дружини чоловіка без татуювань.

4. Кельтські татуювання до теперішнього часу залишаються популярними. Вони виглядають неймовірно привабливо. Дані зображення відбулися з міфології і символізують древню культуру. Кельти спочатку наносили зображення, які символізували певні предмети. Вони були переконані, що в кожному малюнку криється особливий сенс. Дані татуювання виглядають у вигляді орнаментів, тонкі лінії переплітаються між собою. Вони символізують нескінченність.